Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok együtt a párommal. Minden rendben a szexuális életünkkel. Most lesz egy különleges alkalom, évforduló és szeretném meglepni valami szeuális dologgal. Pl. Egy szép fehérneműben várom vagy ilyesmi. Mi lehetne még?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Behűtött pezsgő, eper, és tejszínhab. Én úgy csinálnám hogy amikor hazamegy a párod, pezsgővel várnád, innátok egy-két pohárkával( vagy másik alkohol amit szerettek), majd egy közös fürdés, és te egy kicsit késöbb mész ki a fürdőből, szexi ruci, eper és tejszínhab a kézbe, és így leped meg. A tejszínhab mehet a testre, nyaljátok le egymásról, meg hát az eper is... Vagy esetleg főzz neki vmit mire hazaér, a ruhád alá húzd a szexi rucit, kaja, pezsgő(v vmi más), kaja után leülteted az ágy környékére és akkor mondjuk zenére leveszed a ruhád. ( ha főzől ne főzz nagyon nehéz kaját, hogy azért kajálás után tudjon mozogni):D Sok sikert, remélem segítettem.
2008. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

Chilli, aztán nyalás.

Ez odabasz!

2008. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet, hogy meg akarod lepni, én is imádom elkápráztatni a kedvesem.

Napközben írj neki erotikus sms-eket, hogy mennyire kívánod. Egész nap a munka közben rád fog gondolni. Mire haza ér, már égni fog a vágytól, de te még nem adod meg magad. Főzz neki valami nagyon finomat, egy kis bor is jöhet mellé, megadja a hangulatot.:) Az este folyamán legyél titokzatos, ne beszélj sokat, a szemeid beszéljenek. Vezesd be a hálószobába, amit már természetesen elő van készítve. Gondolok itt egy jó kis szexis zenére, gyertya, és valami szexis kis ruci, amiben kívánatosan érzed magad. És jöhet az erotikus tánc!!!Legyen félhomály mert sokkal sejtelmesebb és te is "gátlástalanabb" lehetsz. Ne engedd hogy tánc közben megérintsen, lökd el magadtól, légy egy elérhetetlen díva. Ha már nem bír magával a kedves és te sem, add meg magad.....és használjátok a fantáziátokat!

Sok sikert hozzá!

Petranova

2008. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!