Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi férfi, akik...

Miért van annyi férfi, akik csak 20-as nőkkel tudnak elképzelni párkapcsolatot (idősebb férfiak is)? Ennyire csak a külsőségre mennek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:59
1 2 3
 1/26 Tinker Bell ***** válasza:
90%

Azért, mert azt hiszik, hogy egy fiatal nő mellett ők is megfiatalodnak. Szerintem amíg egészségesnek mondható a korkülönbség addig nincs is ezzel baj.


Emellett azért nem mindegy, hogy a haverok mit szólnak hozzá, hogy folyassák a nyálukat.

2011. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem a külsőségre mennek.


Egy férfi (főleg ha idősebb), egy fiatal(abb) lány mellett saját magát is fiatalnak érzi.

2011. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Azért van, mert 30-40-50 évesen tudjá, hogy a tini pipik odáig vannak értük. Van egzisztencia.

Sajnos egy olyan világban élünk, amiben meg lehet vásárolni az "érzelmeket". Ezt értelem szerüen nem tudja megtenni egy 20 éves, csak az aki már dolgozott 20 évet.

2011. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
mert a 20 évesnek még bársonyos a böre. 45f
2011. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Én hányok az ilyen ffiaktól :( És akkor még finom voltam, és nőies. Betegesek. A saját korosztályával kezdjen, bezzeg annak már fel kell tudni mutatni valamit, ott már elvásárok vannak, nem csak kis hülye naivitás. Azokat a nőket már nehezebb pár üres bókkal behálózni, meg egy italmeghívással. Csomót kéne kötni a farkukra!
2011. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A már elhangzott indokokhoz hozzátenném azt is, hogy a 20-as nők/lányok kevesebb dolgot éltek meg, mint az idősebbek, kevesebbet stresszelnek, stb. Kevesebb velük a baj. Plusz, kisebb felelősség hárul a férfira. Főleg az olyanra, aki még nem kész családot alapítani. Egy 20-as lánynak ilyesmi ritkán fordul meg a fejében, míg az idősebb nőknél már ott ketyeg a bomba.
2011. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%

Te milyen süteményt szeretsz?


A frissen kisültet vagy a száraz, töredékeset?

2011. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Szerintem rengeteg szép, igényes 30-as nő van, sőt 40-es is. Ott van pl. Eva Longoria 36 éves és azért elég jól néz ki...


Ja és mielőtt valaki belémkötne, még én is 20-as lány vagyok. Csak kiábrándító, hogy ha valaki feleségül venne most, elhagyna 10-20 év múlva, mert már nem vagyok olyan feszes?

2011. jan. 7. 13:21
 9/26 Tinker Bell ***** válasza:
84%

"Te milyen süteményt szeretsz?


A frissen kisültet vagy a száraz, töredékeset?"



Nana! Azért ez ugyanúgy vonatkozik a férfiak imádott testrészére is, ezt ne felejtsük el! És szerintem emellett idősebb nőket ritkábban látsz fiatal fiúkkal, mint idős f@szit fiatal csajjal!


Azért a nők még mindig jobban viselik a férfiak korosodását mint fordítva!

2011. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%

13:21,


azért 30 fölött vakolni kell már rendesen. Longoriáról meg nézzél nagyfelbontású, retus mentes képeket.


És igen, pl. az 50-es nők sem vén trottyokról ábrándoznak, de nem ám. Csak nekik kevesebb a pénzük.

2011. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!