Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen az a nő,...

Férfiak! Milyen az a nő, akitől teljesen biztos, hogy gyermeket akartok? Nők! Milyen az a férfi, akit gyermeketek apukájának képzeltek el?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 11:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%

A párom külsőre tökéletes apa tipus nekem, belsőre még van mit fejlődni :-)

Külső:szőkésbarn,göndör,vékony,izmos

Ideális lenne még:okos, kreatív,szorgalmas,segítőkész, szeresse a gyerekeket, ne legyen agresszív,iszákos stb.ne legyen rasszista és szeresse az állatokat, illetve a nevelési dolgokban hasonlóak legyenek az elképzeléseink,de nem baj ha van 1-2 különbség,mert jó ha valamelyikünk erősebb személyiség..

2011. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

akiben megbízom 100%-osan

én így választottam, talán ez a legfontosabb, bár azt mondta, hogy 3 éves korig rá ne nagyon számítsak, mert nem tudja, mit kell kezdeni egy babával, ráadásul, ha pelust kell cserélni, akkor ő kiszalad a világból, ezt így kevésbé akartam meghallani, belevágtunk 6 év együttélés után. Kb 2 nap kellett neki, hogy örömmel cseréljen pelust, játsszon a babával. Azóta már a tesó is megvan, vele is nagyon jól eljátszik, ellátja, ha nekem valami dolgom akad. Nagyon jó apa lett belőle, néha ő is mondja egy-egy büdi dolognál, hogy nem cserélném-e ki esetleg, mert ugye ő 3 évis semmit. ;-)))

Aztán meg órákat játszik a gyerekekkel. Azt mondta, hogy neki biztos nem fog menni a homokpogácsa sütögetés, evés imitálás, milyen hülyeség ez, aztán persze nyáron ő tanította a gyereket homokból gombócokat formálni, megszórták száraz homokkal porcukor gyanánt és hozták nekem.


Ma is így döntenék.

2011. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%

Én csak annyit tudok nyilatkozni, hogy pont olyat, mint a férjem.

Bármit megtesz a családjáért, mi vagyunk neki a legfontosabbak, szinte éjjel-nappal csak dolgozik, hogy nekünk jó legyen, mindenben segít ha megkérem (sokszor magától is), kimutatja fizikailag is hogy szeret minket nem csak mondja, nem kényszerít engem semmi olyanra amit én nem akarok stb.

Nem tudom amúgy, ezek jutottak hirtelen eszembe, csak pont olyat képzeltem el gyermekem apjának amilyen társra alapból én vágyom. Sikerült. Van egy kislányunk :)

2011. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Fenébe, miért kellett a kérdésbe a második részt is beleírni? :D Szerintem pont, hogy a férfiak válasza lenne érdekesebb (engem legalábbis az érdekelne), de most majd jön egy csomó női válasz :D Pasik, írjatok!!!


(bocs a nem túl konstruktív válaszért)

2011. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%

Férfi vok.


2 dolog kell. Egészséges legyen, és értékrendemnek megfelelő belső tulajdonságokkal rendelkezzen.


A férfiak azért szeretik a nagymellű, nem túl vékony lányokat, mert az ősi ösztön hajtja őket, és minden nőben azt nézik, hogy mennyire képes életképes utódokat kihordani. De ebbe ne menjünk bele.


Belsőre nekem nagyon fontos, hogy a lány nagyon okos legyen. Az sem baj ha okosabb tőlem. Fontos, hogy olyan szellemi partnerem legyen akivel bármiről el tudok beszélgetni, és a nézőpontjainkat, illetve véleményünket ütköztetni tudjuk.

Fontos továbbá, hogy én legyek irányító pozícióban. Nem hiszek a ma divatos felcserélődött identitásban. (Ebbe természetesen belefér, hogy a nő dolgozzon és az is hogy a férj maradjon otthon a gyerekkel - még mielőtt megszólnátok. A gyermeket mindenkinek szeretnie kell.) Tehát ha egy dologban határozott elképzelésem születik, akkor ezt nem kérdőjelezheti meg.

Ezen felül még fontos, hogy családcentrikus legyen, és az otthonunkat közösen töltsük fel melegséggel.


Azt hiszem nekem ezek a legfontosabbak egy nőben.


F/22

2011. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Ja és még valami: soha ne mondjon nemet az ágyban, bármit is kérjek. Ez nagyon fontos.


F/22

2011. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%

Legyen sok pénze!!! A többit megoldjuk

23F

2011. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Heheh, a pasik válaszában (mint gondolható volt) megtalálható a szex mindig és minden formában, az irányítási akarat és a sok lóvé.
2011. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%

11:52


:):)

2011. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

hát 22F, ezekhez nem fogsz találni egy nagyon okos nőt: Tehát ha egy dologban határozott elképzelésem születik, akkor ezt nem kérdőjelezheti meg. + soha ne mondjon nemet az ágyban..


egy okos nőnek van véleménye, akarata, és nem fog mindenre bólogatni, amit óhajtasz..

2011. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!