Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Atvertem a csaladot, a baratai...

Atvertem a csaladot, a barataimat. Nem tudom mivan velem, nem tudom, mi iranyit. Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Szoval 27.-en szakitott velem a baratom. Masfel evet voltunk egyutt, es amiota szakitott, mas ember lettem. Nem igazan foglalkozom semmivel, a csaladommal es a barataimmal ingerlekeny vagyok, ha kerdezik, mi a baj, csak annyit birok kinyogni, hogy semmi. Rettegtem mindig, hogy elhagy, mert meg most is nagyon szeretem, es ami meg furcsa, azt mondta, hogy nem erdeklem, ennek ellenere felvett egy kamu msn-cimen, es naponta 4 orakat beszelunk. A barataimnak nem mondtam, mert Ok azzal jonnenek, hogy csak atver, unalmaban irogat. Egyedul anyamnak mondtam el, szerinte a fiu meg akar ismerni egy masik oldalamrol. Mostanaban eleg bunko vagyok mindenkivel, nem erdekel semmi, a nagyanyam beteg, de vele se nagyon foglalkozok, es emiatt szegyellem magam. Mit tehetnek? Mit tehetnek, hogy ne legyek egy erdektelen bunko, onbizalomhiannyal, es egyeb finomsagokkal?
2011. jan. 7. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Hányszor írod még ki ezt a kérdést??

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nem arrol van szo, hanem hogy az egesz csaladomat szetcincaltam, anyam utal, mert semmit sem csinalok, alszok egesz nap, es nagyanyamat is most viszik a korhazba, retteghetunk, hogy meghal. Elegem van az egesz eletembol, ennek ellenere nem akarok meghalni (meg), es raadasul a fiu is kamu cimen piszkal.
2011. jan. 7. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel verted át a családot? Csak nekem nem tiszta?
2011. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat...sok mindennel. Azt mondtam, el fogok menni dolgozni, de a szakitas annyira kiboritott, hogy vegul abbol semmi sem lett. Nem tudom elmondani senkinek, hogy most mit erzek azzal kapcsolatban, hogy a csalad szetesett. Van egy batyam, aki szo szerint sz@rik a fejunkre, azt se tudja, hogy a nagyanyank kb. haldoklik. Gyakorlatilag nincs a batyammal semmilyen kapcsolatunk. Nagyon erosnek kell lennem, es nem tudom, hogyan lehetnek az. Mindenkinek azzal megyek, hogy 'ahhh, dehogy van nekem bajom, teljesen jol vagyok'. A sajat csaladommal nem tudok oszinte lenni, talan...mert rettegek, hogy elveszitem oket is, mint a barataimat. Egyedul maradtam nagyon, es semmit sem tudok most tenni. Az anyam mindig intezetbe akart adni, mert elegge lazado, kezelhetetlen tinilany voltam. Dohanyoztam, ittam, ket dolgot nem csinaltam.(nem fekudtem le fuvel-faval, es nem drogoztam) De volt pl. hogy elszoktem itthonrol, es kiaggodtak a lelkuket. Most szeretnem helyrehozni azokat a hibakat, amiket felelotlen tinikent elkovettem. Es nem tudom, hogyan csinaljam.
2011. jan. 7. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát kezd avval,hogy keresel egy munkát magadnak.Amíg nem dolgozol addig csak agyalsz..Menj el melózni,és mindjárt kevesebb időd lesz arra,hogy keseregj..
2011. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kezd azzal hogy abbahagyod a hisztit, mert csak itt nyafogsz ahelyett hogy nem magadat sajnálnád és mennél a nagyanyádat meglátogatni, tennéd a dolgod dolgoznál és mindenben segítenél. Helyette még mindig beszélgetsz azzal aki elhagyott téged és újra sajnálod magad e miatt.egy ismerősöm anyja haldoklik ennek ellenére ő jár tanulni, gyakorolja a zongorázást mesteri szinten mert zenesuliba akar kerülni és mindenben segítőkész a családban és ez a személy egy kis alsós gyerek, míg te már szinte felnőtt vagy hozzá képest!!! nem utállak de ezt meg kell értened különben rossz utat választasz,mint tini korodban.
2011. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
plusz nem árt ha elmész egy körzeti orvoshoz mert depresszióban szenvedsz és ha most nem kezeled ez elmélyül és sosem gyógyulsz ki belőle.
2011. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!