Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon annak van nagyobb...

Fiatalon annak van nagyobb esélye családot alapítani aki szép külsőleg?

Figyelt kérdés
Azok a kismamák akiket látok mind csinosak, ápoltak, jól néznek ki. De legtöbbjük 20-25-30 év körüli. Gondolom ők alapból ilyenek. Azért mert szép a külsőjük, valószínűleg azért lett fiatalon gyerekük? Könnyebben tud fiatalon családot alapítani egy szép nő?
2011. okt. 6. 20:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem ! Ez egy nagyon buta kérdés voolt ne haragudj ...
2011. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ennek nem sok köze van hozzá...én mindenfélét látok.Amúgy is minek kell ezt elsietni?Szerintem huszon évesen még élnie kellene az embernek(na ezért biztos le leszek pontozva...),tapasztalatokat szerezni-ilyenkor még rengeteget változik az ember világnézete,hozzáállása a dolgokhoz.Hányszor hallani,hogy "rájöttem korai volt a gyerek"...

Szerintem nem kéne ilyesmin problémáznod.Én ezt nem vettem észre,mondom.Látok mindenféle kismamát,sőt...vannak elég érdekes párosok is,ahol a férfi enyhén szólva jobb megjelenésű-ha már a kérdésedre akarsz mindenképp választ :)

2011. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Lehet. A "szép" emberek lehet hogy könnyebben találnak partnert maguknak, és talán ezért.
2011. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Én pont fordítva veszem észre. A csúnyább volt osztálytársnőim mentek már férjhez. Gondolom leálltak az első pasassal, aki el akarta venni őket, egy szebb lány többet válogat.
2011. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Antropológiai értelemben IGEN!
2011. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Én is úgy látom, és gondolom, mint az előző válaszoló.
2011. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés így hülyeség.
2011. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Vagyis a 20:34-es.
2011. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

Egy szép nő nem akar még férjhez menni,inkább szajhaként tapasztalatot akar szerezni. Ebben gátolná egy férj és a gyerek.

A csúnya viszont inkább családra vágyik,és nem ilyen tapasztalatokra.

2011. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

Én is azt vettem észre a környezetemen, amit az utolsó. A "nem kimondottam előnyös", vagy az átlagos kinézetű emberek, ha találnak maguknak párt, akkor foggal körömmel küzdenek egymásért, szeretik egymást, összeházasodnak stb. A nagyon látványosan szépek pedig nem félnek kilépni a kapcsolatból, mondván: jön jobb, így az első nagyobb konfliktusnál továbbállnak.


Persze nem szabad általánosítani, így itt is lehetnek kivételek, de 20 év körül csak olyan ismerősöm ment férjhez, vagy vár épp gyereket, akit nem kérnének fel a buszmegállóban CKM fotózásra. Kimondottan szép ismerőseim pedig 27 évesen, vagy afelett mentek csak férjhez (még).

2011. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!