Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan is értette? és...

Ezt hogyan is értette? és miért félek ezektől? Vagyis konkrétan egy személytől?

Figyelt kérdés

18vagyok a barátom 20éves.

több mint 1 éve járunk. előttem 1évig nemvolt csaja, de az utolsó lánnyal 4hónapig járt, és a csaj átvágta a fejét, előtt emég volt 3 csaja. de mindben csalódott, rossz élményei vannak. egyikkel sem tartja a kapcsolatot meg semmi. Sosem beszél róluk. De én félek hogy ha valamelyik megjelenne és bekavarna nekünk akkor ő nemtudna neki nemet mondani akkorsem ha engem szeret.

Úgy érzem hogy simán eltudnák szedni tőlem bárki más is de az utolsó exe főleg.

Pedig semmit sem érez iránta, nemis beszéltek már 2éve, és semmi ilyesmi nincs. mondom a kapcsit se tartják...

de mégis félek hogy a csaj valahogy bejön a képbe és majd találkozgatnak meg minden... és megcsal vele a pasim.

mert ő aztmondja hogy utálja és sosem kéne neki a múltja mert engem imád és ÉN VAGYOK A MÚLTJA A JELENE ÉS A JÖVŐJE IS. de ugy érzem a csajra nem haragszik vagy érezhet iránta vagy nemtudom:S Minden nap ez jár a fejembe totál felhuzom magam rajta. Pedig sosem beszél a lányról meg semmi, nemtudom miért hiszem h érez valamit

És most jöttünk haza és kérdezem a pasimat, h őket h h hazavitte? erre mondja hogy "téged is hazavittelek"

ez kb úgy jött le nekem, hogy egy szinten említ a régi ri*i múltbeli csajaival, hogy engem is hazavitt mint őket. szóval értitek... Amúgy a csajok nagy r*bancok voltak... nem sorolnám.


2011. jan. 7. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy 18 vagy? Nem inkább 8?
2011. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert még gyerekes a felfogásod egy komoly kapcsolathoz.
2011. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

na haragudj, de egyet kell értsek az első válaszolóval!

Nagyon parás vagy, ebből jön majd a féltékenykedés és barátai..PONT ezzel fogod őt elüldözni.

Gyorsan változtass szerintem, minél jobban sulykolod belé a volt barátnőit, és emlegeted őket annál nagyobb az esély, hogy meg unja és esetlegesen tényleg vissza hajszolod valamelyikhez.


Nyugodj meg, téged szeret, ne kelljen már állandóan bizonygatnia, és fejezd be a volt barátnőkön való témázgatást:) Tessék benne megbízni:)

vagy, ha nem bízol, akkor már most szólok, hogy halott ügy az egész...


22L

2011. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
zöld kezecsék. Igazuk van.
2011. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

17:17 vagyok te is kapsz egyet utánam szóló:)


amúgy én nem akartalak bántani kérdező, csak felhívni a figyelmed, hogy így el fogod tényleg veszíteni

2011. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így nem is vagy alkalmas erre a kapcsolatra.
2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez tipikusan az a helyzet hogy amikor nincs probléma akkor kell csinálni egyet. miért érdekel a múltja? lezárta ,veled van , téged szeret. persze hogy hazavitte az előző csajokat is sőt le is feküdt velük, de most komolyan számít ez???

szerintem neked van kisebbségi komplexusod és ez a nagy féltékenységben nyilvánul meg. ha ilyeneken agyalsz és balhézol úgy menekül majd a pasi előled ahogy csak tud.

2011. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégis mennyit kellene könyörögnie, hogy megbocsásd, előtted is próbált élni? Semmi jele annak, hogy ne érezné jól magát melletted, miért bünteted azért, mert előtted is volt barátnője? Szerintem próbáld magadban elfojtani ezeket a gondolatokat, mert nagyon ki tud tőle akadni egy férfi, és olyan messze menekül, hogy soha meg nem találod..
2011. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!