Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki? Mást mit tenne?

Írjak neki? Mást mit tenne?

Figyelt kérdés

A barátommal 5hónapja vagyok együtt, és régen volt egy barátnője, most megnézte az egyik oldalon.

Nagyon ideges lettem, és írni akartam neki, de gondolkodtam hogy lehet ez a célja hogy összevesszünk mert még mindig szereti a barátomat.

Bár ő csalta meg és a barátom elhagyta mert nem bízott meg benne.

Az lenne a kérdésem hogy írjak-e neki hogy ne nézegesse vagy ne írjak, semmiképp nem szeretném magam lejáratni.


2011. jan. 7. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki nézte meg kinek a mijét?
2011. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a csaj a kérdező barátját. Én inkább a barátomtól kérdezném meg,hogy mit szól.
2011. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úristen, és akkor mi van? Én is megnézem néha a régi ismerőseimet.
2011. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki publikál magáról egy képet, akkor hozzájárul, hogy bárki szabadon hozzáférhessen.

Amúgy hol lehet egyáltalán megnézni, hogy ki milyen képet nézett? Tudtommal se iwiw, se FB nem tud ilyet.

2011. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a myvipen bár nem használjuk sem ő sem én de vannak fent képek.A barátom mondta hogy ő nem nézte meg én pedig hiszek neki, ki is törölte az ismerősei között mert ez már nem az első eset.

Szerintem az a célja a lánynak hogy összeugrasson minket,miért nem iwiwen nézni?Ott nem látjuk hogyha megnézte

2011. jan. 7. 18:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 13? :D
2011. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezen te húzod fel magad, segítség nélkül. Egy összeugrasztáshoz általában több kell, mint képnézegetés. Ezek a démonok csak a te fejedben vannak...
2011. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagyon nem jó ötlet ilyen nevetséges apróságokat ekkorára felfújni, ennek mindig az a vége, hogy elveszíted, akit szeretsz.

Könyörgöm, a közösségi oldalak arra valók, hogy néha megnézzük a másikat, hogy nééé mi van vele...?

Én is meg szoktam néha nézni az exemet, mert kíváncsi vagyok, hogy mi van vele. Pedig nem akarok tőle semmit, úgy érzem magam a szakításunk óta, mint akinek a hátáról leszedték a 150 kilós túrazsákot...

Mint ahogy a rég nem látott barátokat, osztálytársakat is megnézem időnként, ha eszembe jutnak, és rájövök, hogy azt se tudom, megvan-e még mindkét lábuk...

Te nem...? Vagy a mostani párod az első?


Ember, ne kínozd magad idiótaságokkal, és ne tedd tönkre a kapcsolatodat!

Ez a legjobb tanács, amit adhatok.

2011. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem ő az első volt egy több éves ma i napig megtehetném hogy megnézzem de nem teszem sem én sem őt nem érdekel főleg így hogy vége elmúlt.Van új párja nem az hogy na megcsalom 7fiúal szakít rájövök hogy szeretem és kavarok nekik
2011. jan. 7. 22:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol ilyen dolgokkal? Törölje magát az oldalról a srác, vagy ne foglalkozzatok vele. nem tudod megtiltani ezt a dolgot, jogos sincs hozzá.

Legyél komolyabb picit. Eddig nem voltál meggyőző.

2011. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!