Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy az istenbe váljak le a...

Hogy az istenbe váljak le a fiamról?

Figyelt kérdés
Fiatal anya vagyok, 17 évesen szültem, a fiam most töltötte a 17-et.Szinte szinbiózisban éltünk mindig, és egyre rosszabb, hogy kezd leválni rólunk.Már nem izgatják a közös nyaralások, programok, és ez nekem annyira rossz, Viszont még mindig kell az esti ölelés, a reggeli felkelés, hogy - anya, megcsinálod a reggelimet??? Anya elaludtam, beviszel a suliba???stb.- este, ha hazamegyek:anya megvártalak, csinálsz vacsit???Szóval néha még kicsi, néha meg nagy.De érzem és tudom, hogy lassan le fog válni rólam, és ez annyira rossz.Tapasztalt anyák segítségét kérném, hogy hogyan lehet ezen túljutni.
2011. jan. 8. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Vállaljatok kistesót.
2011. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok anya, de szerintem jobb ha elkezd önállósodni, mintha még 30 évesen is a nyakadon lóg.

Az én szüleim annak idején ebben az időben elkezdtek többet kettesben járni ide-oda és szerintem nagyon jót tett nekik.

2011. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress magadnak olyan dolgokat, amik lekötnek lelkesítenek! Párkacspolat, barátnők, hobbi stb.


Tapasztalatom, hogy azok a szülők vannak jó kapcsolatban a felnőtt gyerekeikkel, akiknek van saját életük, ha szimbiózisban maradtok semmiképp nem egészséges, könnyen lehet, hogy egy idő után ki akar törni ebből.

2011. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!