Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiamról kiderült, hogy...

A fiamról kiderült, hogy kokainozott. Most elvonón van, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt mondják a drogosokról, hogy nehéz észrevenni, amíg van rá pénze, ráadásul ő Angliában él. Az egészről nem tudtam semmit, sőt arról sem, hogy bekerült elvonóra. Onnan derült ki számomra, hogy nem tudott hazajönni látogatóba, minket sem akart fogadni és nem is tudott annyiszor hívni a rehabilitáció miatt. Aztán már nem tudott mit kitalálni és elmondta. Én nagyon megijedtem és elkeseredtem, mert félek a drogoktól, ráadásul ez nem is "csak" marihuana. Meg persze ha végig csinál egy elvonó kúrát az sem életbiztosítás. Ti mit mondanátok neki? Hogyan viselkednétek? Mit tanácsoltok? Mire kéne figyelnem? Nem hittem, hogy ez a téma engem is érinteni fog egyszer.
2010. márc. 15. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jártam a fiad cipőjében egészen fiatalon ( bár most sem vagyok öreg) Sok sok biztatás és megértés a szigor ilyenkor nem segit. Fontos hogy tudja nem itélitek el mellette álltok! Ha nagyon akarja van kiút szóval nyugalom és kitartás! Nekem sikerült neki is fog! Azóta végzős egyetemista vagyok és 100%-ban tiszta!:)

2010. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
bátorítsd, bízz, benne, higgy a gyógyulásában, éreztesd vele, hogy mennyire szereted, és, hogy számíthatsz rá. Ha teheted látogasd meg minél többször. De ne hibáztad őt, ne vond felelőségre, egyszerűen tarts ki mellette, ez többet fog jelenteni neki.
2010. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ne kérdezz semmit, ne hánytorgass fel semmit, csak szeresd és biztosítsd, hogy mellette leszel!
2010. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvonón van, az valószínűleg azt jelenti, hogy fel akar hagyni ezzel az életmóddal. Ebben pedig csak segíteni szabad!
2010. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Bátorítsd és biztasd, legyél mellette, ha szüksége van rád. Az, hogy magától rájött, hogy bajban van, elment egy elvonóra, már nagyon reményt keltő, ez az a lépés, amit a legtöbben nem tudnak megtenni.
2010. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Húha, ez nagyon durva ha már elvonóra jutott! Kokaintól csak az jut elvonóra aki már nagyon komolyan tolja egy ideje. Amúgy 200 font körül van egy gramm, tehát az egy dolog hogy drogos, de valyon honnan szerezte rá a pénzt???

Szerintem sürgősen hozd haza Angliából, mert ebből még komoly baja lehet.

2010. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok rá büszke, csak tényként: az én párom is drogozott régen, de kigyógyult és hosszú évek óta tiszta. Ma nagyon jó édesapa és társ. Nem adnám semmiért. Ha már megtörtént, egyet lehet tenni, amit előttem írtak: sok sok szeretet és megértés.
2010. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

valyon=vajon

Egyébként a pénzel nincs problémája, tehát tudom, hogy nem lopott, csalt. Különben köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 17. 14:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbálj megértően viselkedni, hiszen a dolog már sajnos megtörtént. Neki most nem szemrehányásra, hanem bizalomra van szüksége. Azt hiszem, ezzel segíthetsz a legtöbbet. Azzal, hogy ő is bevallotta neked, jelzést adott arra, hogy segíts neki és próbálj meg bízni benne.
2010. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ne fordulj el! "Ne akarj jót" neki.FOGADD EL megjegyzés, sajnálat és főleg ítélet nélkül.A többi csak rajta múlik.Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked!!!
2010. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!