Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg tudná mondani valaki,...

Meg tudná mondani valaki, hogy egy nagyon régi Nokia telefont HOGY az istenbe kell kinyitni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a hátlapját hogy lehet levenni, mert ki kell cserélnem benne a SIM-kártyát. Ez már színes telefon, de nagyon régi kockamobil, a hátlapján van egy ilyen ovális alakú izé, amit lehet egy kicsit húzogatni, ilyen gombszerű, de nem tudom könnyebben eltávolítani a hátlapot. Mindjárt beletörik a körmöm, egyszerűen nem értem, miért nem lehet leszedni. Kérem szépen, segííítsen valaki ! :D
2011. szept. 5. 18:59
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Milyen telefon pontosan? Van egy pár nokia telefon.
2011. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azért próbáltam részletezni a tulajdonságait, mert fogalmam sincs, mi a típusa. :( Tudom, tudom. Vagyis pont hogy nem ...
2011. szept. 5. 19:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Úúúú, anyám megoldotta !!! Bár nem tudja, hogy hogy, de neki lejött :D Jaj, király, azért köszi !
2011. szept. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!