Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy az istenbe hízzak?

Hogy az istenbe hízzak?

Figyelt kérdés
konditerembe járok, és mindenki azt mondja hogy nagyon intenzív és jó tömegelő edzéstervem van, nincs vele semmi baj, eszek annyit mint egy rinocérosz és mégsem hízok semennyit. Szálkásodom, nem pedig növök. Ne jöjjön senki azzal hogy ez genetika, mert láttam már pálcikaembert akiből fél év alatt kigyúrt dög lett. Én nem akarok nagyon nagy lenni (177 magas vok és 71kg) csak szeretném eredményesnek látni a kondi edzéseket :(
2011. nov. 9. 12:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
hagyd a rákba a "tömegnövelő" edzésed, mert ilyen nincs, és szedd csak össze mennyit is eszel (írd le)!
2011. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 dirtboy ***** válasza:

kezdjük ott hogy nincs olyan hogy tömegnövelő edzés,tömegnövelő étrend van.

lehet hogy sokat eszel de amit eszel az nem jó az izomépítéshez.

tömegnövelő étrend:

5g/tskg ch,lehet több vagy kevesebb attól függően menyire zsírosodsz

min.2g/tskg protein

rostok

vitaminok

egy kis telítetlen zsírsav


és ezt olvasd el: [link]

2011. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

mennyire zsírosodok ? :D olyan vagyok mint akiről lenyúzták a bőrt és csak az izomszövetek látszanak :D szarul járna aki belőlem szalonnát akarna csinálni :D

Étrendem ? :/ hát úgy nagyjából:

reggel fél7kor megeszek 3 tükörtojást kenyérrel, utána megiszok egy adag power proteint,délelőtt van hogy csokit vagy valami hülyeséget eszegetek meló közben aztán 9-10 körül megint eszek (általában szendvicset), utána ebéd (akkor is sokat eszek), de nem tudom leírni mit, mert mindig változó. Ebéd után megint egy adag fehérje. 3körül megint valami szendvics féleség, aztán vacsizok egyszer 6 körül, mégegyszer 10 körül és megiszok még egy fehérjét, és most jön a lényeg. nem egyszer volt rá példa hogy hajnal 3kor vagy valamivel hamarabb felkeltem, mert éhes voltam. ilyenkor nem tétovázok, fogom magam és megtámadom a hűtőt, utána fogmosás és visszafekszek...

a vicc az hogy magamhoz képest eszek sokat. mikor nem edzettem akkor ettem kb napi 3-4szer és pont. de mióta újra edzek (egy hónapja, de meglepődnétek a változáson) nagyon nagy az étvágyam, és másképp nézek ki de nem nagyon hízok, pedig sok ilyen időszakom volt hogy abbahagytam aztán megint elkezdtem edzenni, és az esetek 90%-ban k*rva gyorsan vissza tudtam hízni. ha híznék még 6 kg-t világ legboldogabb embere lennék. de nem megy :( nekem nincs időm ilyenekre hogy nah akkor ma csirke, holnap hal... dolgozok, mellette esti tagozatos suliba járok. de akkor is hízni akarok

2011. nov. 9. 12:39
 4/28 anonim ***** válasza:

pörögsz mint atom, dolgozol tanulsz edzel, csűrj a kajádhoz jumbót, de akár azt is kitalálhatnád hogy mennyi fehérjét és energiát viszel be.. a 2 turmix azért jó, a szendvicsről tudjuk, hogy igen korlátozott hús tartalom megy valamennyi kenyérhez. ebéd változó.. legyen, de vadászd le a húst bővel ebédnél is.

alap dolog: 1. az étrend, utána mehet a tömegnövelő.

most: ha tényleg sokat eszel, csinálj a proteinporodból plusz ch-val tömegnövelőt, és igyál ebből még.. muszáj, ha nem nősz akkor valahova elmegy az energia.. vagy nincs elég.

egyébként egészséges vagy? emésztési gondok is rendesen keresztbe tudnak tenni.

2011. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
egészséges nem vagyok, rossz a vesém, és állítólag a májam is, de a mának élek és leszarom. mi az a CH ? :D lehet hülye vagyok de nem tudom mi az :D minden nap eszek húst, nem tudnék elképzelni nélküle egy komplett napot. és ez nem a hízni akarás miatt, hanem mert nekem kell :D jah amúgy valamit nem mondtam el... múlthéten 6szor voltam edzeni :| és mégis pörgök mint a dög. lehet sokat edzek ? :( de ha meg pihenek vagy valami, akkor aludni is nehezemre esik, arról nem is beszélve hogy olyankor úgy érzem valami kimaradt a napomból :S pedig tudom hogy pihenni kell, csak nem tudom rávenni magam hogy nah akkor most nem megyek, csak holnap (edzeni). amúgy köszi hogy segítesz, azt hittem majd nagy oltásokat kapok :D
2011. nov. 9. 12:52
 6/28 A kérdező kommentje:
jah... legutóbbi turnusomba megittam 15 kg JUMBOT (zöldet) és sz*rt nem ért. nekem az nem jó. volumass 35 is felejtős, nekem az sem ér semmit
2011. nov. 9. 12:53
 7/28 anonim ***** válasza:

na várj..

ha 6 edzést csinálsz, akkor nem nehéz nem fejlődni (tömegben). meg akkor elég kemény 1-1 edzésed?

és végül: pajzsmirigy hormon probléma? pörögsz, nem hízol, plusz ez létező betegség. egy edzőnapot hagyj ki egy kivizsgálás erejéig szerintem, tiroxin (pajzsmirigy hormon) vizsgálat céljából. gondolom háziorvosnál kell kezdeni, elvileg ha felfogja a problémát (ezért utalj neki kicsit arra amit írtam) és ő tovább küldhet.. asszem első körben egy szimpla vérvétel elég, és kiderül hogy ez az érték nálad oké-e.

2011. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
hidd el hogy rohadtul intenzívek az edzéseim, nem beszélgetni megyek be a terembe, mint ahogy azt sokan csinálják. A-B napos edzéstervem van, nem akartam jobban szétszedni. nem hinném hogy lenne ilyen jellegű bajom, igazából mondják hogy jól nézek ki, barátnőm is, meg testvéreim is mondják hogy alig kezdtem el edzeni de már látszik, de én szeretnék még picit hízni.
2011. nov. 9. 13:02
 9/28 A kérdező kommentje:
amúgy volt egy motorbalesetem és akkor teljeskörűen kivizsgáltak mert azt hitték belső vérzésem volt, de szerencsére csak a csuklóm tört szilánkosra, a mellkasom zúzódott és beleégett az aszfalt, a tenyereim szarrá égtek stb...
2011. nov. 9. 13:06
 10/28 anonim ***** válasza:

1 hónapja kezdted, ugye? mennyit híztál ez idő alatt?

nem vagyok testépítő, de azt tudom, hogy azért szedik szét az edzéseket, hogy a kur.vára megdolgozott izmoknak bőven legyen ideje regenerálódni (nagy izomcsoportoknak 1 hét).

ennek megvan az oka növekedés miatt. fura hogy sokat eszel, tömegnövelőt is használsz, anyagcserezavarod nincs, akkor hova tűnik az energia? ezért gondoltam én tiroxinra, érted.

nézz meg builder.hu-n egy tömegelő étrendet mondjuk ehhez képest [link]

kérdés vajon többet/kevesebbet eszel?

2011. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!