Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 19:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Na szóval,az van,hogy szüleim különváltak olyan 5 hónapja.És ma anyám beálít egy pasival,és a pasi próbált nekem jópofizni emg minden én meg bunkóztam és monta,hogy ők szeretik egymást, és elkell fogadnom,és hogy majd később lehet,hogy megkedvelem.Mondom én SOHA! nem birom elviselni,hogy anyámnak másik pasiija van !! Seegítsetek kérlek mitcsinálhatnék?: (
2011. jan. 8. 19:40
 2/12 klaumanó válasza:

Szia!

Hát gondolom,hogy nem jó érzés!Valószínű,hogy én is ilyen lennék,de az biztos,hogy te nem szólhatsz bele!Én sem tudom,hogy mit csinálnék a helyedben!Beletörődni ebbe nem nagyon lehet!Épp most találkoztam ilyesmi helyzettel!És azokat az embereket sem tudom hova tenni!

Talán csak annyit tudom neked írni,hogy kitartás!

2011. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Beszélgess kettesben anyukáddal nyugodt hangon. Amúgy édes anyádnak nem így kellett volna tudatnia veled. Nem kell,hogy megszeresd azt a pasast,csak sajnos hozzá kell szoknod... Velem is hasonló most a helyzet.
2011. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz. Neki is van élete, amibe nem szólhatsz bele.

Nem kell kedvelned, vagy jópofizni vele, ha nem szimpatikus, de azért ne "utáld ki". Ő csak jó benyomást akart szerintem rád tenni.

2011. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Törődj bele! Nem te döntesz anyád szerelmi életéről!
2011. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát nem tehetsz semmit.

anyudnak joga van ahhoz, hogy társa legyen.

most persze jópofiznak, de lehet, hogy az idők folyamán tényleg észreveszel valamit, ami miatt talán tudtok beszélgetni.

2011. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz önző. Elhiszem, hogy rossz érzés, hogy különmentek, de ha együttmaradnak, akkor se lett volna jobb - előbb-utóbb jöttek volna a veszekedések, netán rajtad vezették volna le. Hidd el, hosszútávon jobban jártál, hogy elváltak.


De nem várhatod el, hogy a szüleid egész életükben magányosak legyenek mostmár. Gondolj bele, te pár év múlva (felteszem tizenéves vagy) kirepülsz, egyetemre mész, lehet, hogy messzire, neked is jobb érzés lesz, hogy nem egyedül hagyod itt anyukádat.


Nem mondom, hogy szeresd apaként az új pasit, csak gondold át, anyukád is megérdemel egy kis boldogságot. Neked attól még az anyukád marad.

2011. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél önző.gondolj bele h neked lenne egy fiud és ha hazavinnéd ahelyett hogy jol fogadnék esélyt sem adnnak neki és bunkok lennének vele.Nem kell szeretned a pasit,egyértelmü h apa csak egy van,viszont jobban tennéd ha belenyugondál és nem csak az lennne benned h utálkni kell azt az embert mert lehet h jo ember.Lehet h most szét is szednéd öket aztán utána meg jönne egy igazán bunko aki még elhülyitené anyukádat és sokkal rosszabul járnál.Nagyon nehéz bárkit is elfogadni,akkor még meg is értenékel ha a pasit ismernéd régota és rájöttél h nem is olyan rendes pasas.Idővel majd máshogy fogod fel a dolgokat.Majd ha apud beállit valakivel az lesz a baj.
2011. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat kedves válaszolók! igazatok van,de tényleg nagyon nehéz beletörödni.. és milessz később?nembirom egyszerűen elviselni. nagyon rossz helyzetbe vagyok.. és tanulnom is kéne de egyszerüen nem megy mer állandoan erre gondolok..
2011. jan. 8. 20:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne később? Semmi. Egyre jobb lesz. Hány éves vagy? Lassan gondolom elkezdesz pasizni (ha még nem), és tényleg elmész egyetemre, akkor is maradjon egyedül az anyukád?
2011. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!