Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitcsináljak? Nagyon...

Most mitcsináljak? Nagyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Férjemmel 3 éve házasok vagyunk, mindíg is szeretett volna gyereket,de eddig nem jött össze. 1 hete csináltam egy tesztet, és kiderűlt hogy 1 hónapos terhes vagyok. Férjem teljesen kiborult,követeli hogy vetessen el a picit. Én nagyon szeretném, és abotruszellenes vagyok. Férjem azzal fenyeget hogy elhagy ha nem vetetem el. Egyedűl nem tudnám felnevelni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 26. 14:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most miért nem akarja?Mi történt közben?
2011. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Nem is szeret igazán, ha ezt kéri tőled...
2011. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Azzal magyarázta, hogy ő mégsem áll még készen egy gyerekre. Én 27, Ő 29 éves. :(
2011. jan. 26. 14:13
 4/41 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
84%
Idegbeteg a párod? Eddig akarta most meg lett tedd el láb alól? Nem értem.
2011. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
61%
Ez az ember Téged nem szeret. Egy napot sem élnék vele. Ha egyedül nem tudod a gyermekedet felnevelni akkor nemsok választásod van.
2011. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%

Miért változott meg ennyire a véleménye?????

Követelőzhet, de neked áll jogodban dönteni. Mondd meg neki, hogy ne cirkuszoljon ő is ott volt, amikor készült, akkor kellett volna gondolnia rá, hogy nem akar gyereket.


Én biztos nem vetetném el, én is abortuszellenes vagyok.

Sajnálom, hogy így telnek az első heteid amikor boldogságban kellene..

2011. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
Három éveig nem jött össze,ő közbe talált mást akivel akar majd babát...A tiéd már nem kell neki...Sajnálom,hogy őszinte voltam...
2011. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%
Én annyit mondanék neki a helyedben, hogy megtartom a gyereket, ő pedig máris pakolhat, ha kell segítek csomagolni!!!
2011. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
27%
Nézesd vele végig a Néma sikoly c. filmet a youtub-on! Esetleg édesanyjával/édesapjával/haverjával nem tudnál beszélni?
2011. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod az én férjem akkor sem kért volna tőlem ilyet, ha mondjuk fél éve lennénk együtt. Függetlenül attól, hogy ő készen áll-e! Nem hogy még fenyegessen!

Gondold át a kapcsolatotokat!

2011. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!