Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne, h....

Mit szólnál, ha kiderülne, h. a lányod titokban, a hátad mögött egy arabbal jár?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 21:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Elgondolkodnék rajta, hogy milyen szülő is vagyok én, ha titkolnia kell előttem
2011. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
semmit, ő dolga.
2011. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ hány éves! Ha nagykorú, akkor csak tanácsokat tudnék neki adni. Nem nemzetiség függő ,hogy ki normális és ki nem.
2011. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
96%
megdorgálnám, h. miért kellett a hátam mögött csinálja, és h. elmondhatta volna nekem. aztán meg megkérném, h. mutassa be nekem az illetőt, igyekeznék minél jobban megismerni őt, aztán ha normális, jól megvannak, akkor áldásomat adnám rájuk :)
2011. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Elgondolkodnék rajta, hogy mit csesztem el a gyereknevelésben, ami oda vezetett, hogy a lányom nem bízik bennem...
2011. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Az én lányom eddig még mindent elmondott Nekem, még igazán kényes dolgokat is.
2011. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
Elolvastatnám vele a lányom nélkül soha cimű könyvet,aztán döntse el ő, hogy mit akart tenni az életével...
2011. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Mi köze hozzá a szülönek a gyerek se szól bele a szülei dolgába, és csak azért itélkezni elég korlátolt embere val.
2011. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

A gyerek arról hazudik, azt titkolja, amiről maga is tudja, hogy nem kellene megtenni. Ez nem a Te hibád. Hidd el, nincs olyan szülő, aki mindent tud a gyerekéről.

Ha az én lányom lenne, sokat mesélnék neki az eurőpai és az arab gondolkodás közti különbségről, meg alapban arról, mennyire más egy pasi a beetetés időszakában, meg mikor már fix a kapcsolat. Mindenképp megpróbálnám lebeszélni róla.

2011. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

Elolvastatnám vele a lányom nélkül soha cimű könyvet,aztán döntse el ő, hogy mit akart tenni az életével...


Pontosan ezt tenném én is.

2011. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!