Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne, h....

Mit szólnál, ha kiderülne, h. a lányod titokban, a hátad mögött egy arabbal jár?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 21:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%

21:06- os bizonyára úgy gondolja, hogy a gyereknevelés abból áll, felnevelni 18 éves korig kötelességből, aztán kidobni a gyereket, hogy tartsa el magát, oldja meg az életét.

Ha a lányom ilyesmit eltitkolna, az nyilván azért van, mert ő is fél, mit szólna hozzá a külvilág. Valóban létezhetnek rendes arab férfiak, de az ő kultúrájuk annyira más, hogy okot ad az aggodalomra. Mindenképpen azt tanácsolnám, legyen óvatos, és ismerje meg jól a férfit, mielőtt lekötelezné magát mellette, nehogy csalódások érjék a jövőben.

2011. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, lehet h. az én hibám, olykor túlreagálom a dolgokat, de azért elmondhatta volna időben, meg hát féltem is őt
2011. jan. 8. 21:22
 13/32 anonim ***** válasza:
90%

És akkor mi van?????

Nekem a közeli jó barátnőm pasija arab Nigériából származik.

Kiválóan végzi a fősulit... meg nem kell megijedni..mert a gyerek apja nem fogja hagyni h ebből házasság legyen, ha vallásos akkor még lefeküdni se fognak...


DE MI LENNE HA ELŐÍTÉLETEK HELYETT MEGISMERNÉD A GYEREKET??

és akkor azt hozzá teszem h a barátnőm pasija angol és a barátnőm perfekt beszél angolul a pasinak hála

2011. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%
Adnék pár tanácsot és megkérném, hogy mutassa be.
2011. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
Elgondolkodnék, hogy vajon mi okot adtam a lányomnak arra, hogy rasszista bunkónak nézzen?! Ok, elismerem, hogy más kultúra, teljesen más világ, de ezzel a lányod is tisztában van (ha nem 2 éves).Úgyhogy ismerd meg a srácot, aztán örülj, hogy a lányod boldog. Egyébként más kérdés, hogy ha nem mondta el, akkor honnan tudod...
2011. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

Nálam jobban senki sem lepődne meg, ha ez kiderülne!!!


Valószínűleg sokkolna, hiszen gyerekem sincs és akkor megtudnám, hogy mégis van egy lányom aki ráadásul egy arabbal jár! És akkor arról még szó sem esett, hogy az arab személy férfi vagy nő!


Na jó, komolyra fordítva... Engem az vágna mellbe, hogy nem mondta el, miért gondolta, hogy titkolnia kell.

Másfelől kicsit ideges lennék és azért nagyon odafigyelnék arra a pasira.

Ugye elég negatív dolgokat mondanak az arabokról, hogy ott a nőnek joga nem sok van és, hogy az arab férfiak egy része még más országban élve is meglehetősen uralkodik a párján... Mindig úgy voltam vele, hogy biztos eltúlozzák de most már a személyes tapasztalatom is ezt mutatja. Szóval én azért odafigyelnék a gyerekem választottjára. Aztán persze ha kiderül, hogy rendes akkor minden rendben. Kérdeznék az ő kultúrájáról is és hasonlók.

2011. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18%
Megmondanám neki hogy vagy szakít vele, vagy többet nem az én lányom.
2011. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen beszélj a lányoddal! Valószínűleg azért titkolja,mert tudja,hogy nem helyeselnéd. Tilzani nem tudod,de elkell modanod,hogy az ő hazájában mások a szokások,mint nálunk., Ott a nő és a gyerek a férj tulajdona,nem a társa. Nagyon ritka az a házasság,ahol az ilyen párosítás sikerül. Főleg akkor,ha a fiú még muszlim is.
2011. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Biztos vagyok benne, hogy sokan akik itt írogatnak egy arabot se ismernek személyesen. Az én barátom egy iraki kurd, bármelyik lány összetethetné a kezét egy ilyen pasiért. Ne ítéld el a fiút a származása miatt. Lehet, hogy sokkal jobb a lányodhoz,mint egy magyar
2011. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Hét én is azon gondolkoznék el először, hogy mi készteti arra, hogy titokban tartja... meg az is, hogy mióta, és hány randijuk volt. Én pl. az ilyen egyrandis-kétrandis srácokról nem is szólok a szüleimnek, mert akkor le sem állnának a kérdezgetéssel, és minek tudjanak vkiről, akivel csak megpróbálom, aztán első randin kiderül, hogy nem illünk össze?

Egyébként azon is el kellene gondolkoznod, hogy téged miért zavar ennyire, hogy arab (mert ha nem zavarna, és úgy érzem, hogy ez inkább zavar, mint a titkolózás, mert akkor nem említetted volna meg a kérdésben)... amíg nem kezeli másodrendű emberként a lányodat, addig sztem nem kellene ellenezni (az más kérdés, hogy a lány helyében nem költöznék arab országba, ha komolyabbra fordulnának a dolgok).

2011. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!