Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal leszbikusként milyen...

Fiatal leszbikusként milyen lehetőségeim vannak a normális élet reményében?

Figyelt kérdés
Már nem lesz férjem, se gyerekem. De akkor mi lesz? Éljek olyan életet, amiben nem tudok önmagam lenni? Ha önmagam leszek, akkor viszont mindig meg leszek különböztetve.
2011. jan. 9. 00:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
44%

Ha már ezek a kérdések foglalkoztatnak, hogy sajnálod amiért nem lesz se férjed, se gyereked, akkor nem vagy ténylegesen leszbikus, csak divatból. Sőt,mondok neked jobbat. Ténylegesen az ember úgy lett teremtve, hogy férfi és nő egy pár. A homoszexualitás a Biblia szerint utálatos bűn.

De hagyjuk ezt a részét, térjünk vissza az elejére. A pasik nagy része jelenleg kifejezetten odáig lenne érte, hogy a nője leszbi lenne. Megoldható ez egy normális kapcsolaton belül is, ha annyira szeretnél férjet és gyereket. Más kérdés, hogy sztem ez is gáz.


A megkülönböztetéshez annyit hogy önmagad lehetsz úgy is, hogy nem kürtölöd szét a világban, hogy leszbi vagy. Máris kisebb az esélyed a megkülönböztetésre.

2011. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagy te leszbikus, és ne is legyél. Nem olyan jó buli az, mint amilyennek beállítják. Ez a divat is el fog múlni a világból. Térjél észhez, szerezz egy pasit, akitől elalélsz, és menj szépen férjhez.
2011. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Vágysz férfira, akivel családot alapítasz?
2011. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
17%
A lezbikusságot azért terjesztették el mint divat, hogy ne népesedjen túl a föld. és ez nem hülyeség, most olvastam végig, és baromi sok minden egybevágott... lényeg, hogy nagy baromság az egész, és nem kell követni.
2011. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem arra vágyom, hogy férjem legyen, mert nem vonzódom a férfiakhoz, hanem a normális, megkülönböztetésmentes életre. Nehéz ezt elmagyarázni.
2011. jan. 9. 00:44
 6/36 anonim ***** válasza:
47%

Akárhogy is nézem, heteronak lenni még mindig nagyobb divat. Kedves első, csakúgy mint te, én is megtudom 3 sorból állapítani egy ember egész személyiségét, így elárulhatom, hogy homoszexuális vagy a lelked mélyén, igazából csak divatozol. Elég szánalmas vagy. Menj szépen, feküdj össze a saját nemeddel. Na kb. ezt csináltad, te szerencsétlen. De a második se okosabb.


Kérdező, ne ijedj meg a sok idiótától.

2011. jan. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Valahogy úgy érted, hogy soha nem fognak úgy nézni egy nővel való kapcsolatodra, mintha férfival lennél. Igen, ez elég nehéz. Sajnos nem elég elfogadó a világnak ezen része. Nem akartál soha külföldre költözni? Mondjuk nyugatabbra? Persze mindenhol vannak csökött agyúak, de nehogy már Te idd meg ennek a levét!

Gyereked simán lehetne. Férjed helyett meg feleséged. Ez egy normális élet.

2011. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem akarnám alávetni a gyerekemet annak, hogy csúfolják miattam. Igen, arra gondoltam, hogy a nővel való kapcsolatomra sosem fognak úgy nézni, ergo én egy megkülönböztetett ember leszek (most is az lennék, csak még nem szembesültem az élet nagy problémáival).
2011. jan. 9. 00:56
 9/36 anonim ***** válasza:
96%

Ajánlom figyelmedbe a The kids are all right című filmet. Tavaly készült, Julianne Moore és Anette Benning egy leszbikus házaspárt játszanak, akiknek egy önkéntes spermadonortól született két gyermekük.

A gond akkor jön, amikor a gyerekek meg akarják tudni, ki a valódi, biológiai apjuk.


Nagyon jó film. Nem véletlen, hiszen a Sírhant Művek egyik írója rendezte.

2011. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Hát nekem ezzel máris bebizonyítottad, hogy sok heterónál jobb szülő lennél, hisz a még nem létező gyereked életének minősége aggaszt. Egyrészt az, hogy csúfolnák a gyermeked, ne akadályozzon meg semmiben, hisz a gyerekek mindenkit csúfolnak. Engem is csúfoltak, mindenkit csúfolnak valamiért. Másrészt pedig, tudtad, hogy a leszbikus szülők által nevelt gyerekek sokkal kisebb mértékben lesznek agresszívak, és nem szenvednek sem fizikai, sem szexuális, sem érzelmi bántalmazásban a szüleik által?


Nem hagyhatod, hogy bárki is lenézzen vagy bántson csak azért, mert mások nem bírják felfogni, hogy a te szerelmed egy nő iránt ugyanolyan őszinte, mint más nő szerelme egy férfi iránt. Itt a boldogságodról van szó. Tényleg olyan embereknek akarsz megfelelni, akik szerint egy ember természetéről az dönt, hogy melyik nemmel bújik ágyba? Erősnek kell lenned. Ez eleinte nehéz lesz, de aztán egyre könnyebb. És majd meglátod, hogy lesznek, akik elfogadnak úgy, ahogy vagy.

2011. jan. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!