Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 28 évesen egy 10 hós kislánnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen egy 10 hós kislánnyal, halom adóssággal, válás után mik az esélyeim? Mármint párkapcsolat, normális élet.

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve és félek, hogy nem találok majd mást, de csak ezért meg maradni sem szeretnék.
2010. nov. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért akarsz azonnal egy másik pasit? Először hozd rendbe az életed,majd egy-két év múlva jöhet olyan férfi,aki neked párod,a gyerekednek apja lesz.
2010. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azonnal gondoltam, csak hát a mai világban annyian vannak egyedül és annyi a válás, hogy..nem is tudom.
2010. nov. 27. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Lesz az biztos.

De légy türelmes kitartó típus, hidd el n tudom mi az hogy egyedül.De magadat nem szabad beleáldozni mindenféle férfi karjába.Várd türelmesen azt a férfit aki megérdemel titeket.Nem szabad siettetni, sokan kipróbálnak sok férfit gondolják ő az de mégsem.Ismerkedj persze de nem szabad beleélni magad.Sok sikert

2010. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hááááát...
2010. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem..........:Menj albérletbe, ha nem tudsz menj haza a szüleidhez. A gyermekedet próbáld bölcsibe adni, ha elég idős hozzá és menj vissza dolgozni. Így tudod az adósságodat is törleszteni, külön is élsz, és boldog lehetsz a gyermekeddel. De hangsúlyozom, hogyha meg tudod oldani. Ez nem kioktatás, hanem segítség. Hidd el ha csinálsz egy tervet a következő öt évre, persze pasi nélkül, akkor simán be fog toppani az életedbe a nagy Ő. Hiszek abban, hogy mindenkinek meg van a másik fele csak valaki göröngyös úton találja meg. Ne add fel. Fiatal vagy még és lehetsz még nagyon nagyon boldog. Kívánom hogy sikerüljön.
2010. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

már bocs,de neked nem inkább a gyerekkel kéne foglalkoznod? persze nem tudom miért akarsz válni,de első sorban azt kéne nézni, a kicsinek mi a legjobb. és neki egy család a legjobb. próbálj a férjeddel dűlőre jutni.


nekem furcsa h mot csak az érdekel honnan lesz pénzed meg pasid..

2010. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hónapos a kisfiam,születése óta egyedül nevelem,és baromi nehéz társat találni!

Mindenki azt mondja,h majd lesz! Persze,de mikor?

Pici gyerek mellett nagyon nehéz ismerkedni,és majd olyan társat találni aki elfogad igy! Viszont ha megromlott a házasság,akkor még mindig jobb egyedül a gyerekkel,mint egy rossz kapcsolatban!

2010. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne keseredj el, annak semmi értelme! Hasonló cipőben járok mint te, annyi különbséggel, hogy a kicsim 9 éves már és én 39 éves férfi vagyok. De hidd el, hogy sokkal jobb így, mint egy rossz társal, akivel nem értitek meg egymást.


Olvastam valahol egy idézetet, ami így szóll:


"MÍÉRT NEM ZŐLD ŐRŐKKÉ A FŰ---MÍÉRT NEM KÉK ŐRŐKKÉ AZ ÉG--MÍÉRT NEM SŰT ŐRŐKKÉ A NAP---ÉS MÍÉRT NEM VAGYÚNK BOLDOGOK----ŐRŐKKÉ?????????

-------

Az ég mindig kék! A fű mindig zöld! A nap mindig süt! Boldog akkor leszel ha ezt képes vagy "...tovább »meglátni" akkor is, amikor nem így van.

2010. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!