Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy 21 éves korom...

Normális, hogy 21 éves korom ellenére taszít az élet nagykanállal habzsolása, a bulizás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, normális
2011. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Walk With Me ***** válasza:
75%
Engem is taszít a bulizás, piálás, meg össze-vissza kefélés. Nem mondanám, hogy "normális", de nem gáz, ilyenek vagyunk. :)
2011. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A piálás mértékkel az nem taszít, csak a részegeskedés :)
2011. okt. 12. 21:56
 4/12 Walk With Me ***** válasza:
Amúgy lány vagy, vagy fiú?
2011. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

20/l vagyok


Es engem is. Neha jonnek az idosebbek h nah egyetem biztos mindig buli pia stb.

A fraszt!

Es nem is nagyon vagyom ra.

Neha egy tancos est jol esne, de azt se tudom hova menjunk ahol nincsenek tapperolo majmok meg akik ugy tancolnak h a farkukat a seggemnek dorgolik.... Hanyok toletek!


Mg amugy is buliztam elegst gimiben, az egyetemen meg kicsit tobbet kell itt tanulni pluszba dolgozom is, ha akarnam se tehetnem meg azt a luxust h hetente egyszer v tobbszor erre menjen az estem es a masnapom meg a jozanodasra...


Sokkal jobban szertek inni egy kvt a csajokkal, vagy egy 2oras 1korso soros beszelgetest tartani..


Am en mar a szinhaz, vacsora stb. dolgokat igenyelnem ugy igazan, de baratom meg nincs es ahogy rohanas az eletem nem is lesz mostansag...

2011. okt. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez lenne a normális. Nehogy elhiggyétek, hogy a züllés, önpusztítás a normális. :)
2011. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg jól érzed magad ezek nélkül,akkor normális.a lényeg,hogy legyél magadhoz őszinte.
2011. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

nem normális, de ne érdekeljen hogy mások mit csinálnak.

ha mindenki nagykanállal enné a kutyagumit, az lenne a normális - beállnál a sorba?

2011. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Én 20 ées vagyok, hasonló felfogással:) néha hétvégente eljárok csavarogni, szórakozni haverokkal, de amúgy életvidám, "csendes" de szórakoztató ember vagyok:) Nézd meg a Titok című filmet, és megváltozik, mind az életed, mind a gondolkodásmódod:)
2011. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Nem mindenki szeret egy tömött partiban vonaglani. Valaki inkább csak a közeli barátokkal találkozik Én sem szeretem az ilyesmit, egy csomó idegennel összezárva piálni, táncolni, aztán másnap szégyenkezve ébredni. S ha te nem szeretsz bulizni az nem lenne normális ha még is eljárnál. Van egy ismerősöm, aki emiatt antiszociálisnak bélyegez, de ez csak az ő véleménye. Inkább az a nem normális, hogy ma már társasági norma az ilyesmi...
2015. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!