Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit higgyek? Hiányzom neki?

Most mit higgyek? Hiányzom neki?

Figyelt kérdés

1,5 évig jártam egy sráccal, aki kb. 5-6 napja felvett msnre kamucímmel, de pénteken, és szombaton nem beszéltünk. (haverjánál van) A lényeg, hogy amikor szakított velem, az egész családom ellenefordult, anyám felhívta, leüvöltötte, satöbbi. Ha visszajönne hozzám, akkor valószínűleg a családom nem utálná, legalábbis nem nyíltan, és amúgy sem hiszem, hogy ha vissza akarna jönni, a családom viselkedése miatt szakítanék vele. Szerintetek az, hogy felvett kamucímen, azt jelenti, hogy hiányzom neki? Egy barátnőmnek elmesélte, hogy Ő az a bizonyos L., mert nemtudja, hogy az a lány jó barátnőm. A csaj megkérdezte, miért vett fel, mire a válasz:"Nem tudom." Ez mitjelent? Anyámat nem merem erről kérdezgetni, etc.


17/L


2011. jan. 9. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:

17 voltam, mikor járni kezdtem egy sráccal, 18 voltam, mikor elhagyott, akkor pont így anyám is felhívta, leordította, stb... fél évig semmi, aztán apró jelek, sms, stb. ---eddig egyezik a történetünk.

Kiderült, hiányzom neki, épp úgy, ahogy ő nekem, és 19 voltam, mikor újból járni kezdtünk.

aztán 21 voltam, mikor megkérte a kezem, 22, mikor oltár elé vezetett, és most 24 leszek lassan, és babát tervezünk. ---remélem, tovább is egyezni fog ;)

Sok szerencsét!

(azért írtam le a rövid élettörténetem, hogy tudd, lehet, nálad is ez a helyzet)

2011. jan. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hm
2011. jan. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Igor26 ***** válasza:
Miért nem vele beszéled meg? Miért kell mindent túlbonyolítani, meg szervezkedni, találgatni?
2011. jan. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek, hogy elutasít, és kinevet.:S
2011. jan. 9. 05:07
 5/5 Igor26 ***** válasza:

Na jó, megpróbálom. Figy. 26F vagyok, volt néhány párkapcsolatom. Ez csak annyiból fontos, hogy volt honnan tapasztalatot szerezni. Például az is egy érdekes tapasztalás, hogy akit 18 évesen életem szerelmének gondoltam akkor, az a későbbi párommal összehasonlítva SEHOL nem volt. Nem tudom, tervezel-e főiskolát/egyetemet, de ha felvesznek úgy kitágul az ismeretségi köröd, hogy teljesen megfordul a világ veled. 2 év múlva már a srác nevére sem emlékszel! Ezt csak azért írtam, hogy lásd nem olyan nagy a probléma, amilyennek most gondolod.


Nade. Azért vegyük komolyan a mostani helyzetet. Elutasít? Kinevet? No, oszt akkó mi van?! Egyrészt ez legyen a világon a legnagyobb problémád, másrészt ha jól belegondolsz nincs ezzel semmi baj.


1) Elutasít?


Nos, meglehet. Ez benne van az emberi kapcsolatokban, hogy néha kosarat kapunk. Még a legjobb pasik/csajok is kapnak kosarat, nem is keveset! Ezt fel kell vállalni és tovább kell lépni. Ha nem mersz szembenézni a problémával és kerülgeted a forró kását csak magadat teszed tönkre. Te ennél sokkal fontosabb vagy! A másik az önbizalom kérdése. Hát hogy lehet így hozzáállni egy párkapcsolathoz?! Mi az, hogy elutasít? Kit érdekel?! Te vagy a legjobb csaj a világon, a qva életbe, ha elutasít, lemaradt élete legnagyobb élményéről!


2) Kinevet?


Egy önbizalommal teli embert nehéz kinevetni, mert azon semmi vicces nincs. Azért mert bejön neked a srác? Ettől még nem kell elszállnia magától, mert ha nem "megfelelően" viselkedik, már ki is ábrándultál és hirtelen a toplista alján találja magát! Legalábbis, ha normálisan gondolkodsz, akkor ezt kell érezned és gondolnod róla. Ha nem adja meg a tiszteletet, akkor mit akarsz tőle? Ugyan már, te sem akarhatsz egy ilyen "párkapcsolatot".


3) Amúgy elgondolkoztál már azon, hogy mit szeretsz benne ennyire? Csak egyszer próbáld meg objektíven nézni. Lásd azt, ami van, ne azt amit szeretnél róla gondolni! Még az is lehet, hogy kiábrándulsz belőle. Tudod, a szerelem vak...de ezt mindig csak utólag szokták megállapítani, közben nem nagyon merik kinyitni a szemüket az emberek.


4) Nem kell túlmisztifikálni a személyét. Egy jócsomó sokkal jobb srác van rajta kívül. Hogy mást ne említsek például rögtön itt vagyok én! :) Jó, biztos, hogy nem tetszem mindenkinek, de sokaknak igen. Oszt akkó mivan? :) Emberek vagyunk, tele hibákkal, meg bénázunk, sőt pukizunk is!!! Ezen kívül egy sor olyan dolgot csinál MINDENKI, ami igazán emberi, de mégis mind a másikra mutogat! Nem kell szégyellned magad az érzéseid miatt! Te is ember vagy, nem? :)

2011. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!