Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek higgyek neki?...

Szerintetek higgyek neki? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Már egy éve lassan, hogy összejöttem egy nős pasival. Külön élnek a feleségével már kb. 1,5 éve mégse váltak még el. A felesége is tud róla, hogy velem találkozgat. Akárhányszor megkérdezem mikor válnak el megígéri, hogy már nem sokára. Nem tudom, higgyek-e neki még..
2011. aug. 22. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ne.
2011. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mokkacsino ***** válasza:
100%

Őszintén? Ne. Ha eddig nem tette meg, miért tenné meg most.

Ha valakivel meg akarod szakítani egy kapcsolatot nem várok azonnal megteszem.


Valószínűleg ő nem akar teljesen leválni a feleségétől.


Bár lehet, hogy ennek csak anyagi megfontolásai vannak, de akkor sem.

2011. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

(fili)

Nem lehetsz ennyire naiv.

1 éve jártok. Hát beléd az biztos, hogy nem szerelmes mert akkor már elvált volna mint a villám.

Ne pazarold rá az időd mert azt veszed észre, hogy elröppentek az évek és csak kihasznált.

2011. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy külön élnek ? Vagy csak téged akar szédíteni a pasi ?

Szerintem lépj ki még most ebből a kapcsolatból.

2011. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

apám anno nem teketóriázott, amint összejött egy 20 éves csajjal nős emberként; a legutolsó gondolatai közt sem szerepelt, hogy talán fel kéne nevelnie a 2 hónapja született lányát, hanem azonnal csomagolt.


ez a pasi csak lyuknak használ, dobd a 3.14csába, vagy elégedj meg a helyzeteddel.


pasinak csak akkor lehet hinni, ha már ló legel a sírján.

én egyiknek sem hiszek, bár jól esnek a szép szövegeik, de tudom, hogy mindegyiket csak a farka irányít, képtelenek szerelmesnek lenni. helyén kezelem őket, és akkor élvezhető az élet :)

2011. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az teljesen biztos, hogy külön élnek.
2011. aug. 22. 10:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam együtt egy nős férfival, igaz ő nem élt külön,de sokat utazott és sokat volt külföldön,otthon külön szobája volt és elvileg nem aludt együtt a feleségével.Nekem azt mondta már 10 éve csalja és a munkahelyén is sokszor járta az a pletyka h. el akarnak válni,de még a mai napig is együtt vannak.Szóval aki csak igérget annak én nem adnék a szavára,ha legalább a válókeresetet beadta volna akkor azt mondom ok,de így tuti nem gondja komolyan.Ismerek 1-2 olyan párt akiknek volt másik barátnője(amíg csak szerető volt addig nem vált el),de amikor olyat talált h. rájött ő több mint szerető akkor egyből elvált és nem évekig húzták, hanem 1-2 hónap és már összeköltözött az új barátnővel.
2011. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyet kicsikarni, hogy ígérje meg hogy el fog válni. nem biztos hogy elfog. nekik ez a helyzet jelenleg kényelmes, mert gondolom macerás az anyagiakat elintézni, vagy pedig már egymás között elintéztek mindent, és úgy érzik nincs szükség a papírra. Ha külön élnek, akkor a házasságuknak vége.


Hogy mikor válnak el? ha valamelyiküknek akad annyira komoly kapcsolata, hogy össze akar azzal a másikkal házasodni. addig nem bolygatják a dolgot, mert feleslegesnek érzik.


Inkább olyasmit kell kérdezni a pasitól, hogy akar-e még gyereket. vagy meg kell neki mondani, hogy te majd szeretnél gyereket, és ő ebben partner szeretne-e lenni. Na erre fog valamit nyögni. vagy azt hogy persze, de ugye nem holnap akarod, vagy azt hogy, á ő már nem akar, és neki ez a helyzet megfelel.


nekem is volt régen egy kapcsolatom, külön éltek már 2 éve. azt mondta el fog válni, de azóta se váltak el :) ennek 5 éve. Viszont a pasi már 2 éve együtt él egy nővel, szóval annak a házasságnak egyebekben vége van. kényelemből nem vált el, és nyilván a másik nőt se akarja elvenni. az a csaj se akar gyereket, úgyhogy nem érdekli hogy papíron házas a pasija.

2011. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tette, eztán miért tenné?
2011. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Huhh, nehéz, ezt neked kell tudnod. Egy barátnőm ugyanígy volt vele, végül elvált a pasi, és elvette őt. Már babájuk is van. Pasifüggő, mert sok esetben meg gondolom megy ezer évig a hitegetés.
2011. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!