Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom a hátam mögött másokat...

Párom a hátam mögött másokat szédit kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Tökéletes a kapcsolatunk de amikor nem vagyunk együtt más lányoknak irogat mindenfélét szerelmet vall stb

azt nem tudom találkoznak e mert mindent tagad de egy ismerősöm mesélte el és megnéztem a levelezését (tudom nem szép dolog) facebookon mindenkit bejelöl és ir nekik azok mmeg persze vissza

miért van erre szüksége?


2011. jún. 8. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
bevan jelölve párod facebookján hogy kapcsolatban vagy vele?
2011. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az exem volt ilyen...huuu de utáltam ezt benne.

Ő azt mondta egyszer, hogy neki ez legyezgeti az egoját...meg, hogy kell a hódítás.

Azóta szétmentünk és van egy olyan Párom, aki csak rám tekint úgy, mint meghódítandó nőre...

Ennyit tudok hozzáfűzni, ha amúgy minden ok, fogadd el, ha nem akkor...

Üdv, 22N

2011. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
persze
2011. jún. 8. 09:06
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a saját szemeddel láttad,hogy kiknek miket írt, akkor ezen nincs mit szépíteni... beszéljétek meg, hogy akkor most ő veled szeretne lenni - ebben az esetben ezt tovább nem teheti, vagy inkább szakítsatok...
2011. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Csaj vagyok, és jólesik a bók, akkor is ha szerelmes vagyok valakibe. Ő meg pasi flörtöl. Ha minden más tök ok, és szeret, akor addig élvezd ki, amígnem jön neki más.

HÁny évesek vagytok és mióta vagytok együtt amúgy?

2011. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
te nem Vivi vagy?:)
2011. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért van erre szükség, de én tuti arra gondolnék, nem szeret ez a férfi/fiú igazán.

Márpedig én olyan kapcsolatra vágyom ahol a párom tisztel, de jelen esetben ez egyáltalán nem látszik.

Nekem nagyon fájna egy ilyen kapcsolatban maradni ami egyáltalán nem mondható tökéletesnek, max. csak magadat áltatod ezzel.

2011. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

én 33, ö 32 éves fél éve vagyunk együtt

én elváltam ö független

2011. jún. 8. 09:08
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ha mást kell hóditania (szépeket írunk és teszük a szépet ás csajnak) akkor ő nem szeret téged igazán, beszéld meg vele hogy vagy abbahadja ezt vagy....
2011. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ő mindent tagad és eddig el is hittem de most a saját szememmel láttam mindent
2011. jún. 8. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!