Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel bosszantottak fel...

Mivel bosszantottak fel legjobban a családtagjaid az életben?

Figyelt kérdés

Akár véletlen akár szándékosan tették,de mivel idegesített(ek) fel legjobban a családtagjaid??

Mi lett utána??Azóta is haragszol vagy meg bocsáljotottál már??


2011. jan. 9. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Apám: a személyiségemet alapjaiban aláásó ítélkezéseivel, minősítéseivel. A húgom: az idomító jellegű megnyilvánulásaival és a frusztráltságával. A sógorom meg az indulatos és minden alapot nélkülöző vádaskodásaival.

Eredmény: mindenkivel jóban vagyok, nem tartok haragot, csak 3 (vagy több) lépés távolságot. És természetesen magamat próbálom mindig nevelni, fejleszteni, hogy tudjak abszolút mértékben elvárások nélkül élni, így minden csalódási esély ki van küszöbölve.

2011. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Apám: közel fél millió forintomat elitta, gépezte. Örökség volt és hazudott nekem, azt mondta, hogy OTP tartozását kiegyenlíti és új konvektorunk lesz.

Azonkívül nemegyszer elitta/gépezte a fizuját pár óra alatt és nekem kellett mindent kifizetni, hogy ne kerüljünk az utcára...

21/L

2011. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy állandóan azt szajkózták egészen pici elsős korom óta, hogy hülye idióta vagyok és semmire sem fogom vinni, takarító leszek, másra nem vagyok jó... Pedig jó tanuló voltam. De mindig ezeket a bántásokat kaptam főleg tatámtól, aki nem is ismerte a tanulmányaimat, de alapjáraton mindenki mondogatta. Azóta eltelt rengeteg év, nemsokára papíron is közgazdász leszek(nappalin) és már van egy pénzügyi szakügyintézői felsőfokú szakmám is(ez is nappalin), amit párhuzamosan végeztem egyetemen. :) A nagyszüleim most már nem bántanak, viszont anyám igen. Hogy majd megnézi mire viszem, meg hogy az én lakásom egy putri lesz, meg hogy sosem fog nekem segíteni, mert hogy én nem adok neki az ösztöndíjamból.(6500 Ft...) Hát nem is adok, mert abból ruházkodom, 14 éves korom óta nem vesz nekem ruhákat... Igazából ezek azok a sértések, amik nagyon bántanak és idegesítenek, mert szinte naponta hallom. Ez már nem az a motiválási piszkálás, hanem szinte az irigységből fakadó b*szogatás, vagy nem tudom miért..tényleg. Sosem volt jó családom, mindig csak a gyűlölködés jön mindenkitől. De egyszer majd kirepülök és akkor majd anyám is rádöbben, hogy vittem valamire. :) Többre, mint ő. :)
2011. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azzal, hogy a húgom a kiskirálylány, csak ő van, senki más. ő bármit csinálhat, semmi sem probléma, neki mindent megvesznek, ha drogozna, még több pénzt is kapna, nehogy már szemetet tömjön magába...

letettem az államvizsgát vmiből, senki sem mondta azt, hogy gratulálok te hülye, ő 1-est kap, akkor hűűűűűűűűű, ünnepel a család. én 19 vagyok ő 16.

2011. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!