Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudtátok, hogy a...

Honnan tudtátok, hogy a párotok az, akivel az egész életeteket le szeretnétek élni?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok, másfél éve vagyok együtt a Barátommal. Látom, hogy vannak hibái, ugyanúgy, ahogy nekem is, és minden hibájával együtt nagyon szeretem! Azt hiszem, hogy Ő az, akivel örökké együtt szeretnék lenni. Ti honnan tudtátok, hogy tényleg a nagy Ő a nagy Ő?
2011. jan. 9. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy honnan, de tudtam.Pedig csak 16 évesek voltunk.De ma már szülők vagyunk, és boldog házasságban élünk már 17 éve.
2011. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt éreztem a volt barátom iránt. :(
2011. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én csak olyan embereket vagyok képes megszeretni, akikkel tartós kapcsolatot létesíteni lehetetlen, szóval valószínű nekem nem lesz nagy Ő, ami nekem mondjuk egyáltalán nem gond szeretek így lenni,de gondolom ha mégis lenne valaki, akkor azt belülről érezném és képtelen lennék másra gondolni.
2011. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

17 voltam, ő 16, jól összevesztünk első nap, erre barátnőm azt mondta, ne veszekedj a leendő férjeddel... azt hiszem, tudta helyettem. nemsoká a második házassági évfordulónk lesz, több mint 7 éve együtt vagyunk :) szerintem ő a nagy Ő, hibákkal, mindennel...

érzed azt belül:)

2011. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha valakinek sikerül, az mázli. Ha nem sikerül, az is természetes, mert amikor az ember nagyon szert valakit akkor úgy érzi ő az akivel az egész életét le tudná élni. Máskülönben miért van annyi válás és hosszú évek utáni szakítás,? Nem lehet előre sohasem tudni. Ha valakit az ember imád és nagyon jól érzi m,agát vele azzal úgy gondolja le tudná élni. Aztán ha öregkorában még mindig együtt vannak, hát sikerült :)
2011. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem költözzetek össze, akkor ki fog derülni!
2011. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem az az igazi akivel együtt tudsz élni, hanem az, aki nélkül nem tudsz élni! Na, ezt a kérdést tedd fel magadnak! :) Sok sikert!
2011. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Aki lepontozott, az nagyon remélem irigységből tette....

2011. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem a környezetemben csak nekem van "normális " kapcsolatom. körülöttem mindenkit csalnak, mindenki csal, veszekednek, vitatkoznak, elhagynak-kibékülnek. Mi egész jól megvagyunk a legjobb barátom is egyben (persze vannak más barátaim is, csak arra akartam utalni, hogy jókat beszélgetünk együtt). Egyszer sem csalódtam benne, megbízom benne, olyan tipikus apa alkatnak nézem, felnézek rá és büszke vagyok rá. Jobbat nem is kívánhatok. Szóval nem hagynám el a járt utat a járatlanért most már:)

Lehet, hogy már nem a szerelem dominál, de nálunk a szeretet legalább annyira erős:D

2o-L

2011. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vajon ő is így érez irántad? Ha igen, az tényleg nagyon jó érzés. És valószínű, hogy együtt is maradtok. Figyelj, én 32 éves vagyok és már kétszer elváltam, és volt néhány kapcsolatom a házasságaimon kívül, de soha nem éreztem még, hogy vele fogom leélni az életem, Valahogy mindig ott volt a vége kimondatlanul. És most, egy év és 2 hónapja megismertem valakit, akivel első perctől úgy érezzük, hogy a másik a lelkünk másik fele, hogy ő az igazi. És egyszerűen biztosan tudom, hogy vele élem le az életem, és ő is így érez. Hát ilyen ez...:)
2011. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!