Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más anyós is csinál ilyet?

Nigra kérdése:

Más anyós is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Anyósom egyik napról a másikra kitalálta, hogy Érdről felköltözik Pestre....ez eddig oké...bár a hiteleit se tudta fizetni van egy 10éves lánya, és most még lakást bérel....mindegy. Úgy volt, hogy ma költözik, mondtuk is párommal, hogy oké, segítünk. A másik fele, hogy kitalálta, hogy akkor majd párom viszi haza a gyereket (nem a miénket az ővét) az iskolából. Erre is azt mondtuk, hogy pár hétig oké, de a péntekeket mindenképpen mindenre felejtse el. Tehát ma költözött volna. Reggel hívja párom, hogy na akkor anyukám hányra menjek....erre kijelenti, hogy ma mégsem jó, majd PÉNTEKEN de azért ma is menjen már át kifesteni a lakást...há mondom anyááááám....annyi a szerencse, hogy párom is fortyogott és kijelentette, hogy ha péntek akkor bizony megoldod anyám egyedül. Ennek örülök is, hogy párom mellettem áll, de anyós próbálkozásaival tele van a padlás...komolyan gondolkodom, hogy én fogom lefektetni a szabályokat....felelőtlen, nem gondolkodik....és mindig mindent mástól vár el...ahhoz közöm nincs hogy 2házasságából 1-1 gyereke és nem tud egy férfit megtartani maga mellett....de ne várja el, hogy az ő életét éljük mert balhé lesz.... másnál is van hasonló helyzet?
2011. jan. 10. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerencsére semmi olyat nem csinál,amire rossz szavam is lehetne,sőt inkább egy jó példa előttünk (1-2 kivételtől eltekintve,de azon sincs vita,én elfogadom ahogy ő csinálja és ő is ahogy én)

és segit ahol tud,sőt,néha még ott is ahol nem igazán tudna,de mégis,még akkoris ha neki hátránya származik belőle (nekünk meg előny)


nem irigyellek

2011. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

amugy mi van péntekenként?


máskor is ilyen az anyósod?

2011. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

"ahhoz közöm nincs hogy 2házasságából 1-1 gyereke és nem tud egy férfit megtartani maga mellett.."


Tenyleg nincs semmi kozod ehhez. Vigyazz, ne szolj meg senkit, nem tudod neked meg hany "parod" lesz, es hany gyereket szulsz mindenegyesnek.

2011. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de csinálnak még cifrábbat is.

Pl az én anyósom a párommal felesbe felvett egy hitelt, amiből a párom kocsija, egy üzlethelyiség kiépítése és egy korábbi tartozás lett rendezve. A felvett 11,5M-ból a párom mindennel együtt elhasznált max 2,5M-t azaz a 21-22%-át, a többit anyósék költötték el és mégis a párommal fizetteti a hitel felét, meg volt, hogy az üzletet is kiadta és onnan szedte a sápot. Na?

Úgyhogy cserélnék anyóst, inkább szarakodnék egy pénteket, mint ez, ami van :) :(

Amúgy Nektek azt mondom, hogy álljatok a sarkatokra és tudjatok nemet mondani. Ne kapassa el magát.

2011. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi jelenleg még anyósoméknál lakunk a párommal. Borzalmas a környék, de a szülők úgy gondolták, hogy majd ikerházat építünk ide a telkükre, és "boldogan" élünk szomszédságban.

Az anyósom 2millió fizetetlen tartozást halmozott fel, és folyamatosan a mi nyakunkban lógnak a "havi lakbér" mellett, folyton kölcsönkérnek, aztán nem adják meg.

Még tanulunk párommal, de úgy beszéltük, hogy jövő év végén költözünk ha mindketten elvégeztük a szakot.

Ahogy ezt anyósom megtudta, folyamatosan próbál bemártani a hátam mögött a páromnál, olyan megjegyzéseket ejt el, hogy eltávolodott tőlük miattam - ami azért vicces, mert párom azóta foglalkozik velük mióta kicsit megigazítottam a családi kötelékeket -, és hogy egész nap nem csinálok semmit (CSAK én takarítok, és többet főzök mint anyósom)... hát ezek után én alig várom, hogy elszabaduljunk innen :( 21/L

2011. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sabez van penteken, nem?
2011. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Máskor nem ilyen. Ő eleve sztem a legrosszabb, mert ő ilyen A-hét, B-hét anyós. Hol egy tündér, hol meg rájön az "elveszik a kicsi fiam". Holott a kicsi fiának is tele a töke. A péntek azért lényeges, mert messze dolgozik, hétfő reggel elmegy és csak péntek délután jön haza, és akkor már rohanna haza, hogy együtt lehessünk végre apa baba anya.
2011. jan. 10. 11:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Az enyém szerencsére messze van tölünk de ö is meg van róla gyözödve,hogy mindennek úgy kell lenni ahogy ö kitalálja.Nem irigyellek.
2011. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még ilyenebbet is...

Nálunk nagyon ritkán jött, de akkor gyomorideg, és mikor megtudtuk, hogy a sokszor nehezen kifizetett albérletet, amit csak mi tartottunk fenn- sosem támogatott minket, nem is kértük- azt híresztelte, hogy ő fizeti nekünk kezdetektől... Na, akkor betelt a pohár, eltűntünk előle. Persze ez csak egy történet volt a sok közül nálunk.

2011. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hál' istennek mi is nemsokára költözünk, bár mi emiatt, hogy csak 7végén van itthon apa, mondjuk akkor se leszünk messzebb, de legalább nem fogunk ráérni a marhaságaira mert apa délelőtt dolgozik én meg délután fogok (még gyesen vagyok, baba szeptemberben megy bölcsibe), szóval délután apa hozza majd a gyerkőcöt a bölcsiből és ő lesz vele délután, így nem leszidő rá.
2011. jan. 10. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!