Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet a nevelőany...

Miért csinál ilyet a nevelőanyám anyja? (hosszú! )

Figyelt kérdés
Most apukáméknál lakok,mert anyukám meghalt augusztusban,és apámnak van egy felesége,ő a nevelőanyám,aki egyébként nagyon kedves,jószívű,de az anyja nekem kissé gonosznak tűnik.Szeptember 16.-án apukámmal mentünk volna anya temetésére,de nincs kocsink.De a temetés előtt egy nappal az ex-nagymamám megígérte hogy "Odaadom a kocsit egész nap a tietek lehet!" szóval ilyeneket mondott a telefonba.Másnap nem elég hogy késve érkezett,hanem még "bunkó" is volt.Elkezdte:"Vigyázzatok rá mert nem akarom hogy összetörjön!".Apukám viszont ott lett tiszta ideg,mikor az hallatszott el hogy:Délután kettőre itt legyetek!Erre apám (szerintem jogosan) mondta neki:"Takarodj ebből a házból,vagy én doblak ki!"És nem elég,hogy mint egy királynő,olyan nagy arccal ment ki,hanem nem akarta odaadni a lakáskulcsot,még mutogatta is,hogy nem adja vissza.Amúgy végül vonattal nehezen sikerült beérnünk a temetésre(pár perc késéssel).Meg most hétvégén volt mostohaanyám születésnapja,és az anyja szervezett neki egy ebédet a közeli étterembe.Igenám,de pont azon a napon a féltesóm,aki 2 éves,38 fokos láza lett meg nem volt jól.Mint már említettem,nincs kocsink,és ugye elkellett szaladni az orvoshoz.A legközelebbi doki másik településen volt(falun lakunk)ígyhát megkértük a kedves asszonyt,hogy elmenne-e az orvoshoz a kisgyerekkel.Erre ő mondja:Hát mindjárt visszahívlak kislányom!5 perc múlva hív:"Hát most nem tudok mert az Imre(így hívják a férjét)malterozik!"Kérdem én,nem az a legtermészetesebb válasz,hogy:"Persze,viszem a picit az orvoshoz!"?
2011. márc. 29. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

nagyon sajnallak teged es sok erot kivanok neked! sajnalom anyukadat is.

gondolj arra,hogy az a gonosz nem veletek lakik. legyel eros!

2011. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!