Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a normálisn...

Miért van az, hogy a normálisnak tűnő férfiak nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert félnek a visszautasítástól. Ha nem adsz nekik valami csekély jelet hogy érdekled őket, nem mernek lépni... de sokszor még akkor sem.
2011. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Azok nem mernek kezdeményezni, nemtől függetlenül, akiknek nincs hozzá elég önbizalmuk, tartanak a visszautasítástól és az ezzel járó beégéstől, vagy akiknek már sok rossz tapasztalatuk volt.
2011. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy nem is akarnak veled kezdeményezni.
2011. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Pedíg merhetnének. Az már mégis hogy néz ki ha én megyek oda hozzá lány létemre?

20L

(Én ahhoz túl régimódi vagyok.)

2011. jan. 10. 14:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Az első minent leírt sztem.van h még akkor is csak bámészkodnak mosolynak de két szónál töbet nem nyögnek ki ha tudják h neked is szimpatikus.Bár megkell mondjam h egy darabig szimpatikus csak örök halgatag és félénk emberről nem sokat tudsz kezdeni..muszály kicsit bátrabbnak nyitottabbnak lenni főleg ha kapcsolatról van szó.
2011. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Odamenni meg nem úgy kell hogy Szóka bejössz nekem leleményesnek kell lenni vmivel felkell kelteni az érdeklődését.beszélgetni kell vele puhatolózni abban nincs semmi.nem rögtön letámadni kell csak megpróbálni nyitni a másik felé.
2011. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem minden pasi kezdeményez. Ennek sok oka lehet, de a legtöbb ok, az ismerkedési önbizalomhiányra vezethető vissza. ilyenkor neked KELL megtenni az első lépést, és hidd el, onnantól már a pasi is ki fog tenni magáért. Nem régimódinak kell lenni! Mérlegelni kell, hogy mit veszíthetsz azon, hogy ha vársz arra, hogy kiszemelted kezdeményezzen, de Ő nem fog, helyetted viszont más csajszi, aki nem régimódi, lecsap rá.

2011. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

azért van mert kevés az önbizalmuk. erre van egy tuti megoldás. ha tetszik egy pali-srác akkor valamilyen módon elegyedj vele szóba. nem kell itt leszólítani. például ha iskolába jársz akkor elkéred tőle a füzetét. megkérdezed, hogy ez-meg ez hol van? ez hogy van? bármit csak beszélj vele és legyél kedves, nézz a szemébe és mosolyogj. ha tetszel neki akkor legközelebb rád köszön, lehet oda is megy hozzád, megkérdezi hogy vagy, ennyi.

ez tutira beválik hidd el!

23f

2011. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen tudom nekem is bátrabbnak kellene lennem. Utolsónak: sajnos most éppen nem járok iskolába (hosszú történet). Néha pl metrón látok meg olyanokat aki tetszik de tényleg nem tudom hozzájuk hogyan menjek oda.

2011. jan. 10. 16:38
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

"Miért van az, hogy a normálisnak tűnő férfiak nem mernek kezdeményezni?"


Részben önbizalomhiány,részben nem tudják eldönteni hogy kölcsönös-e az érdeklődés a másik részről is.


Pl:

Próbálnak szemkontaktusba kerülni veled,de te nem nézel vissza,és nem teszel semmit amiből az a fiú tudhatná hogy te pozitív lépésként értékelnéd az ő közeledését.


Más:

A fiúkat pedig nem kell hibáztatni az önbizalomhiány miatt.Mert a mai lányok többsége vmi álomvilágban él a férfiak terén.Lassan szóba sem álnak olyanokkal aki nem tökéletes.Nincs százmillás bankszámlája,BMW-je,tökéletesen kigyúrt testalkata,Brad Pitt-pofája...


Szval nem csak a fiúkat kell hibáztatni mindenért...

2011. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!