Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő csinosabb, jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő csinosabb, jobban néz ki, attól miért félnek a férfiak? Miért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 14:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

sztem attól félnek, hogy a lány visszautasítja őket...

ez van nálad?

ja meg attól is félhet, hogy nem elég jó a csaj szemében meg attól is, hogyha összejönnek akkor a lányra tobább fognak ragadni a hímek...

2009. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ha annyira jó csajnak tart, akkor egy próbát megérne, nem?
2009. jún. 14. 15:07
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

ahogy a dalszöveg is tartja: "amikor odalépet hozzám én már persze egyből gondolhattam volna.. hogy egy ilyen lány ha józan lenne talán hozzám se szólna.."

:) szerintem azért, mert úgy gondolják, h rengeteg pasi hajt rájuk, és bizos nagyon válogatósak...

2009. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, nekem ilyen félelmem sosem volt.

A legtöbb pasi szerintem a tutira próbál menni, és azt gondolhatják, ha valaki alapból jól néz ki az jobban is válogat, ami igaz is. 28/F

2009. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Az első válaszolónak 1000000% ban igaza van kivéve az utolsó sort.
2009. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Előző vok .. én ezérrt nem emrek sose odamenni a lányokhoz :S
2009. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De ha visszautasít, akkor sincs világvége, nem. Jobb abban a tudatban élni hogy milyen jó csajod lehetettt volna, de te meg sem próbáltad, mert féltél? :) szerintem nem...


Önbizalom, fiúk!!! Nincs vesztenivaló, egy normális lány sosem nevetne ki, max annyit mond hogy " bocsi, de nem"

2009. jún. 14. 15:15
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
A fiúknál a bocs de nem első hallásra egyenlő azzal hogy áá szívenszúrtak... lehet vigyorog meg mindne , gyorsan kiheverjük tény de elsőre ez olyan akár szíven szúrnátok vele.
2009. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mit mondjuk, amivel nem bántunk meg titeket?? Most azt nem várhatjátok el hogy elmenjek vele randizni, csak azért hogy ne bántsam meg.
2009. jún. 14. 15:21
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem ismerek olyan jó csajt akinek nem lenne barátja,nekik van miből válogatni ezért csak a azzal állnak szóba aki valamivel kiemelkedik a többiek közül(jó frizura, márkás ruha, pénz)

Még a kevésbé szép lányoknak is van barátjuk, de az olyan is...

2009. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!