Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a férfiak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a férfiak egy szép nőnél kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Miért van az sok férfitársammal egyetemben h ennyire félünk a visszautasítástól?
2011. máj. 24. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Talán az elutasítás miatt? Eléggé ciki tud lenni...Persze, csak attól függ, ki hogy kezeli, de akkor is ciki. Mindenkinek.
2011. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Én nem félek a szép nőktől, inkább a kevésbé szépektől. Tapasztalat: egy kevésbé szép nő sokkal durvábban le tud pattintani, mint egy szép. A szép nőkről sztereotípia,h ogy bunkók, de én ezt nem tapasztaltam, inkább sokkal kedvesebbek sokszor.
2011. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 R3al ***** válasza:
93%

Ez azért van, mert az emberek alapból azt látják: Szép, tuti foglalt... talán azért félünk az ilyesmitől, mert ilyenkor úgy érezzük hogy, B rangúak vagyunk, a csaj pedig A rangú... kb így tudom ezt elmondani...


Pedig nem így van... Nekem nem a bomba nők jönnek be, hanem inkább az aranyosak :D

2011. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van ahogy a 21.28-as írta. Egy szép nővel szemben az embernek kisebbrendűségi érzése támad, ezért nem érzi jól magát és értelmetlennek gondolja, hogy kezdeményezzen, mondván, úgy sincs esélye.
2011. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy a kolléga is írta egy szép nőt sokkal könnyebb megfűzni, mint egy aranyos átlagos lányt sokszor (mert hülyék). Viszont a szép nővel az a gond tapasztalatból tudjuk, hogy fizikailag jó, de mindig próbálkoznak nála és versenyeztet esetleg ha már elmegy a szerelem akkor adja magát másnak és ezért próbáljuk az elejét venni a dolgoknak, ha nem csak szex kell akkor nem is megyünk oda!


Tapasztalat szép nők 70%-a kishercegnő komplexusban szenved!!!! :S:S:S

2011. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert a szép nőknél tényleg csak a jóképű ÉS gazdag férfiaknak van esélyük.
2012. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Engem szép nőnek tartanak (nem nagyképűségből mondom) és én is észrevettem ezt. Sok pasi valóban fél odajönni, kezdeményezni. :(

Pedig pasik, nem harapunk! Aki szép, nem feltétlenül sznob vagy beképzelt!


21/L

2012. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Jaaj hagyjuk már. Főleg akkor, ha valaki úgy álltja hogy igazából egy lányhoz se megy oda, de Ő a SZÉP nőktől fél. Egyébként is szerintem ritka az az igazán csúnya lány, hogy úúúú neeeeeeeeee!!.


Amúgy meg én is úgy tapasztaltam, hogy semmivel se bunkóbbak mint bármelyik lány. Talán még kedvesebbek is, mert mondjuk jobban érzik maguk a bőrükben?.


Na nem sokat ismerek, de volt konkrétan egy csaj, menő volt csomó mindenikek tetszett, én párszor találkoztam csak vele, mert az öcséink osztálytársak voltak és abból volt néhány ilyen, egyszer pl együtt hozott mindenkit haza az anyukája. Igazából ha már itt tartok, ha talán többször összejövünk még több is letehet volna talán, pedig szemüveges voltam, óriás hajjal..


Szóval, ez lényegében szerintem alaptalan. Meg egyébként is és sok csajra mondom fúú ez de jó csaj, amikor mondjuk bátyámékkal megyünk valahova, semmi reakció? és akkor kérdezem mert nem? "Hát, elmegy/nem", pedig tényleg jó csajok. Szóval aki fél tőlük annak valószínűleg tényleg vagy kisebbségi rendű érzése van amit biztos érez az élet más területen is vagy valami hasonló, másnak meg csak egy átlag lány, aki esetleg szép.

2012. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 19:54


Én odamegyek hozzád, ha Debrecen környéki vagy. :D


Viccet félretéve nekem elég vegyes tapasztalataim vannak, fogtam már ki szép nőt, aki tényleg nagyon kedvesen fogadta a leszólításomat, de fogtam már ki beképzeltet is.


Ennek ellére én is félek a kezdeményezésektől, ne ítéljetek el, de csak egy-két doboz sör után tudok odamenni lányokhoz. Ettől még nem látszik, hogy részeg lennék de ad annyi erőt, hogy lépjek.


A másik tapasztalatom, hogy a szép nők többsége foglalt vagy legalábbis ezt mondta, amikor leszólítottam.


Próbálkoztam csúnyább, szemüveges, túlsúlyos lányoknál is és valóban nagyon bunkó volt velem, szinte már megakart verni, amit nagyon furcsállottam, mert szerintem semmi rosszat nem ártottunk nekik, haverommal voltam akkor épp lányvadászaton a lány is a barátnőjével volt, aki szebb és kedvesebb volt érdekes módon. :D

2012. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert sok liba nagyon felszínes és elutasító.
2012. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!