Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak tanácsát is kérném...

Férfiak tanácsát is kérném szépen! Mit tegyek, ha nem bírom tovább idegileg elviselni, hogy nő létemre mindig nekem kell mindenben kezdeményezni éveken át?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék válni, mert sajnos nagyon is túlságosan szeretem a páromat, de lassan nem látok más megoldást.

2003 óta élünk együtt, van egy gyönyörű 3 éves Kislányunk.

Amíg a Lányunk nem született meg, minden csodálatos volt.

Sajnos nagyon szeretetigényes vagyok és a legnagyobb hibám, hogy nagyon tudok szeretni.

Nagyon sok mindent lenyeltem a Páromnak több éve már (most nem sorolnám), de azt az egyet nem tudom valahogyan megemészteni, hogy amióta megszületett a Kislányunk, én mintha már nem is léteznék.

A Lányunk születése után az első évben külön szobába vonult, aztán amikor sikerült visszakönyörögnöm eleinte fordítva akart velem aludni, majd nagy nehézségek árán egy helyre tettük a fejünket, de amíg meg nem született, addig mindig összebújva aludtunk, én imádok összebújva aludni.

Mindig van valami kifogása, hogy miért nem akar éppen összebújva aludni, persze Ő is szeret állítása szerint, így aludni, sőt az első 2 évben Ő kérlelte, hogy majd mindig aludjunk így.

Mit tegyek, ha nem bírom tovább idegileg elviselni, hogy nő létemre mindig nekem kell mindenben kezdeményezni?

Előszokott fordulni, hogy megyünk egymással szemben a lakásunkba és Ő véletlenül nekem ütközik és ahelyett, hogy átölne vagy hozzám érne, inkább elnézést kér!

Ha búzdítom, hogy kezdeményezzen akkor még azért se, sőt azt mondja, hogy ne piszkáljam folyton!

Ha meg nem foglalkozom vele, akkor volt, hogy hetekig elvoltunk egymás mellett úgy, mintha idegenek lennénk.

Tudom, hogy nincs senkije, de még sem bírom már így, hogy beszélni se lehet Vele erről a témáról.

Szerintem egy párkapcsolat úgy pár-kapcsolat, ha mindketten...

Köszönöm, ha írtok valami tanácsot!

Annyira nagyon szeretném, ha Ő kezdeményezne, de nem kérhetem rá, én pedig nem szeretnék tovább mindig én kezdeményezni mindenben, pedig annyira jó hozzáérni...


2010. ápr. 19. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
nem volt bent a szülésnél? mert hallottam már olyanról, hogy a férj "megundorodik" a feleségtől , persze csak nagyon ritka esetben. esetleg próbálkozhatsz még az újbóli elcsábításával. sexy fehérneműk egy kis titokzatosság stb.
2010. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

A férjemnek megmutattam, amit írtál, és azt üzeni, hogy a férjed nem normális.

Akit szeretünk annak az érintését is igényeljük.

Talán beszélni kellene vele, ha nem megy így sem, akkor érdemes lenne párterápiára járni.

Egyébként a nagy elhidegülés mögött általában félrelépés áll.

2010. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rögtön az ugrott be, vajon apás szülésetek volt-e. Sajnos több olyat is hallottam, hogy erre ráment a házasság.

Persze, hogy zavaró, ha soha nem kezdeményez. Próbálj meg leülni vele, és komolyan kérdezd meg, van-e valami gondja vagy problémája, ami miatt így viselkedik, mert Téged ez nagyon zavar és bánt.

2010. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg konkrétan h mi a baja veled ?
2010. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A kislányával milyen a kapcsolata? Ölbe veszi néha, becézgeti őt? Foglalkozik vele, eteti? Fontos lenne tudni!
2010. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetről hallottam már, mikor a párok a gyerek születése után elhidegülnek egymástól. Elég furcsa, hogy azt mondja, hogy szeret, de "nem szeret hozzád érni", értem ezt úgy, hogy nem akar összebújni veled este, meg ilyenek. Én is azt mondanám, hogy párterápiára kellene mennetek. Mert úgy veszem ki, hiába vagy vele türelmes, hiába próbálkozol, nem használ. Ez nagyon szomorú. Talán olyan témákról próbálj meg beszélgetni vele, amit nagyon szeret, kérd meg, ő mondja meg, mi legyen az ebéd másnap, ha nem akar összebújni veled, valahogy ne hagyd magad, ha hátat fordít neked, hátulról öleld át, és kezd el puszilgatni. Ha ezt megpróbálod párszor, és mindannyiszor ellök magától, akkor sajnos tényleg baj van. Szurkolok neked!
2010. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

A szülés amíg el nem kezdődött csak addig voltunk együtt.

De ha valamitől megundorodott volna nem mondja el?

Sajnos elcsábítani sem lehet, az öltözékek hidegen hagyják.

Sokan mondták már, hogy a férjem nem normális, de ezzel sokra nem megyek, ha én Őt szeretem.

Megpróbáltam Vele beszélni, de ebbe a témába választ Tőle soha nem kapok.

Párterápiára már én is gondoltam, de nem tudom hol van olcsóbb és hatásos?!

Szerintem nem lép félre, mert minden idejével el tud számolni, bár nem ellenőrzöm, csak bízok benne, de ez a Gyermekünk születésével köthető össze időben!

Sajnos tényleg nem lehet Vele erről a témáról beszélni!

2010. ápr. 19. 16:34
 8/26 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, de sajnos nem válaszol.

A Kislányával olyan a kapcsolata, mint amilyen velem volt előtte.

Tőle kéri a puszit, ha hazaérkezik, ha elmegy, éjszakára, stb..

Igen Őt becézgeti azóta helyettem is, velem néha elég csúnyán is beszél...

Állítólag szeret hozzám érni, de szerinte mivel Ő nem tudja az érzelmeit kimutatni, így nem is tud közeledni és számára megerőltető volt, addig is, amíg a Lányunk meg nem született.

De akkor miért nem erőlteti meg magát továbbra is vagy a Lányunkkal miért ilyen jó a kapcsolata, mint velem előtte???

Őt sajnos témákban: csak az autók érdeklik!

Az esetek 80%-ában nem lök el magától, de mivel az esetleg 99.9%-ában már 3 éve csak én próbálkozom, már nem tudok mást tenni, mint feladom.

Rengeteget sírok ez miatt mostanában!

2010. ápr. 19. 16:45
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Tudod en csak rolad olvasok a leirtakban, sehol nem emlited,h o mit szeret. Lehet,h egy kicsit le kellene venned magadrol a hangsulyt es bekenhagynod egy kicsit.

Tudod,mikor a nok szulnek altalaban a ferfiak elhanyagoltnak erzik magukat, de amint a gyerek kicsit megnol, azzal egyutt nol a nok a igenye is,de addigra egy kihult pasit talalnak maguk mellett.

Miert ment kulon szobaba a kislanyod szuletese utan? A pici veled aludt?

En azt gondolom,h vannak olyan pasik (pl az en baratom is ilyen) akik nem szeretnek megbeszelni mindent. ilyenkor ugy tudom visszahozni a tuzet,h megprobalok arra gondolni,h milyen voltam akkor amikor megismerkedtunk es ujra ugy erezni es viselkedni. (gondtalan, figyelmes, mosolygos...) nekem altalaban bevalik. Hetfo peldaul az o napja, este kosarani megy es en megcsinalom a kedvenc kajai kozul az egyiket es utana agybol Lostot nezunk. Ilyenkor altalaban mar jobban indul a hete es figyelmesebb.

Ajanlj fel neki olyan figyelmessegeket,amiert nem kersz semmit cserebe, pl masszazs, vagy csinalj neki egy habos furdot,keszits be neki egy uveg hideg sort/pezsgot (ami szeret hadd legyen eselye ellazulni.

2010. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%
Flangálj otthon a legkihívóbb fehérneműidben, ha erre nem indul be, akkor ott valami nagy gáz van. Esetleg még megpróbálhatod féltékennyé tenni, vagy nekiszegezni a kérdést, hogy akkor minek akart téged elvenni?
2010. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!