Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak v. a nők lesznek...

A férfiak v. a nők lesznek jobban szerelmesek?

Figyelt kérdés
most nem arra gondolok, h. ez egyénfüggő, igen ez igaz, de én úgy vettem észre a szerelmemnél és a baráti körben is, h. a fiúk vhogy mélyebben beleélik magukat a szerelembe és jobban is kitudják fejezni az érzéseiket. vagy csak az én barátom ilyen, s csak én vagyok ilyen könnyen "elcsábítható" fajta?
2011. jan. 10. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazán különbség. A férfiak és a nők is egyformán bele tudják élni magukat a szerelembe. A különbség az egyénekben rejlik, hogy melyik fél mennyire mutatja azt ki.
2011. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom alapján a pasik, gyorsan és könnyen szerelembe esnek, de gyorsan el is múlik...olyan, mint vlmi fellángolás.
2011. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom pedig az, hogy a nők tudnak sokkal hamarabb szerelembe esni, hajlamosak már 2 találkozás után a gyermekeik apját látni a pasiban. A férfiaknál nem megy ilyen gyorsan a dolog, de szerintem ha egyszer szerelmesek, akkor nagyon mélyen élik meg.
2011. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők általában egyformák, van egy lágyabb vonulat, a szerelmes fajta, meg van az "élj a mának" fajta. Valójában mindkettő könnyen "szerelembe esik", de hamar túl is van rajta. Az első, aki el akarja hitetni magával hogy szerelmes, gyakoribb. A nők általában a magányukat gyógyítják egy kapcsolattal, nem képesek olyan erős érzelmeket produkálni, mint a férfiak, csak jobban színészkednek. Egy férfi ellentétben sokkal többet érez, mint amennyit egy nő ki tud mutatni. Ettől függetlenül a férfiak többsége nem bonyolodik komoly kapcsolatokba, mert nem hisz benne. Társadami s túlélési szerepe, hogy érzéketlen legyen, és a nők is azt kedvelik jobban. Manapság ezt próbálja átvenni néhány nő is.


De ez így értelemszerű. Egy férfiban kb 20x 30x annyi tesztoszteron van, mint egy nőben, ez erősebbé teszi az érzelmeket. Ezért képes egy férfi "bármit" megtenni egy nőért, amíg annak csak várni kell a sültgalambot. Klasszikus felállás esetén.


Természetesen minden csak egyénfüggő, meg hasonló közhelyek, de az átlag ez.

Valószínűleg úgyis leszólnak.

2011. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!