Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tudnak szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tudnak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Biztos tudnak...

Én régen éreztam ilyet, de akkor gyerek voltam és rájöttem, hogy a szerelmnek nem sok értelme van.

2011. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén...szerinted???
2011. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tudnak csak hatalmasabb a vadasz oszton es nem kepesek az uj " zsakmanynak" ellenalni es ezert kepesek eldobni meg a szerelmet is.
2011. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Pendragon válasza:
100%
Ez épp olyan, h vannak hűségesek és hűtlenek, jók és rosszak, szépek és csúnyák, romantikusak és kevésbé romantikusak... A szerelem érzését vagy kialakulását nem hinném, h le lehet bontani nemekre. Viszont embertípustól függ, ahogy írtam is az elején. És h ki melyikbe botlik bele, az meg már egy másik történet... Én szerintem lehetnek a ffiak is szerelmesek, de h ki mit ért szerelem alatt azt én nem tudom. Én sem vok az a "világnak is kikiáltom, h szerelmes vok" típus, és talán a nagyja része szintén.
2011. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
nem, már hogy tudnának...
2011. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon könnyen beleszerettem régebben a szép jótestü csajokba amig meg nem láttam, hogy ezek jobban tisztelnek egy kutyát mint engem...Az olyan lányok akibe bele lehetne szeretni...hát vagy foglaltak, vagy nem tetszem nekik, vagy annyira félénk hogy nem mutatja ki amit gondol....én meg már jó régota nem megyek oda egy idegen csajhoz...igy évek telnek és sehol semmi...
2011. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én tudok őszintén szeretni és erre büszke vagyok, a többiek meg nemérdekelnek.
2011. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Az első nagy csalódás után mindenki rájön, hogy állati nagy h*lyeség. A szerelemnek értelme sincs. Mire való az? Arra, hogy fájdalmat okozzon. Arra, hogy bolondot csinálj magadból. Ennyi. Amelyik férfi szerelmes, annak sok szerencsét, hogy elviselje majd a fájdalmát! A nők meg ha ennyire szeretik rosszul érezni magukat, akkor GRAT!
2011. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!