Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kombináljuk túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kombináljuk túl a dolgokat (fiúk véleményét is várom)? Miért látunk mindenben jelet, miért magyarázzuk meg hogy a férfiak csak azért lehetnek bunkók velünk mert szerelmesek belénk?

Figyelt kérdés

Mindig ez van, és egymásba magyarázzuk bele a hülyeségeinket. Most kezdek rájönni, hogy valójában a férfiak egyszerűek... Ha nem beszélget velem, az azt jelenti hogy nem akar beszélgetni, nem pedig hogy valami nemzetközi probléma áll az útjában:D és ha nem hív fel telefonon az nem azért van mert egy pingvin megette a telefonját, és nem csapott belé a villám, egyszerűen nem akar.

Mindig mindenben a jeleket látjuk, ha ránknéz egy pasi már azthisszük a házasságot tervezi, pedig sokszor annyira egyértelmű a magyarázat... csak nem akarjuk látni, de így nekünk is nehezebb, meg a fiúknak is...

Szeretném meghallgatni a véleményeteket, csak én vettem ezt észre, vagy tényleg ennyire ostobák vagyunk?


2010. nov. 13. 11:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szerintem azok..egyrészt.....másrészt tapasztalathiány....harmadrészt az lehet zavaró,hogy tényleg van egy pár önbizalomhiányos fiú,aki először csak barátkozni akar és nem mondja meg egyenesen,hogy legyen valami...

Szóval amúgy meg,ha tényleg akarja,akkor bátorságot vesz magán a legfélősebb is a cél érdekében...Ezt az időszakot pedig vagy észre sem veszed,amíg nem keres,vagy pedig elkezdesz jeleken gondolkozni.

2010. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Végre vki észrevette! Igen, mi férfiak tényleg ilyen egyszerűek vagyunk. H ti miért magyaráztok bele a dolgokba mindent és mindennek az ellenkezőjét is, azt nem tudhatom :D
2010. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

nefélj második, terjesztem az igét! ha rajtam múlik egy éven belül az összes nő tudni fogja ezt mert nagyon örülök a felfedezésemnek ;D

már csak el kell érnem hogy ne csak az agyammal tudjam ezt, és ne várjam még mindig hogy felhívjon az, aki nyílvánvalóan nem fog:DD

2010. nov. 13. 11:25
 4/28 anonim ***** válasza:

na de ha valaki nem hív fel akkor az nemtuti hogy azért nem hív fel mert nem akar :D lehet nemtudja hogy te mit gondolsz róla vagy van tényleg valami oka.


"Mindig mindenben a jeleket látjuk, ha ránknéz egy pasi már azthisszük a házasságot tervezi, pedig sokszor annyira egyértelmű a magyarázat... csak nem akarjuk látni, de így nekünk is nehezebb, meg a fiúknak is... "

itt mit látsz egyértelmű magyarázatnak? :D hogy azért néznek ránk mert csak ránk néznek vagy mert tetszünk neki vagymi?

amúgy tetszik a gondolkodás módod egy részben :P

2010. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

ha egy pasi rádnéz az egészenpontosan azt jelenti hogy a tekintete éppen arra járt. Tegnap pl a metron ránéztem egy 80as alkoholistára, minden hátsószándék nélkül, érted:D

de az csak egy szélsőséges példa volt, persze ha egész este téged bámul az is más. csak azt akartam vele kifejezni hogy néha olyan alapvető mindennapos dolgokba magyarázzuk bele hogy tetszünk valakinek, ami semmit nem jelent az égvilágon... például ha rádír valaki msnen...nem biztos hogy szerelmes beléd, sőt, ha valaki beszélget veled sem:D csak ezt akartam a példával kifejezni.

2010. nov. 13. 11:34
 6/28 A kérdező kommentje:
az meg hogy miért nem hív valaki... ez nem állja meg a helyét hoyg nem tudja mit akarsz. meg kell krédezni kéremszépen, de ebben már valóban a pasik is hibásak valamilyen szinten. vagy már 21.század nem is kell megerőltetni magát a telefonnal, ír egy emailt vagy facen rádír akármi, ahoz pedig nem kell tudnia hogy mit érzek iránta hogy rámírjon msnen.
2010. nov. 13. 11:36
 7/28 anonim ***** válasza:
Ez nem (csak) a lányok hülyesége, ez emberfüggő is. Akik alapvetően spekulatív személyiségtípusok, azok mindenbe bele fognak látni egyéb jelentést is, anélkül, hogy megkérdeznék, mi is valóban a jelentése.
2010. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de sokat beszélgettem már erről egy kedves lány ismerősömmel:)

Ő is nehezen tudta elfogadni, hogy mi ilyen egyszerűek vagyunk. A női és a férfi agy baromi másként működik. Nem tudom megmagyarázni, de míg ti azt mondjátok, "ne légyszi ne fröcskölj le!" és azt akarjátok, hogy de, fröcskölj, addig mi max megkérdezzük: "Le akarsz fröcskölni?"

Bocsi, csak ilyen strandos példa jutott eszembe...kell ebben a hidegben:D

2010. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
11.55 Én sem élvezetest nem látok abban,hogy valaki lefröcsköljön, úgyhogy ez így nem igaz,hogy a lányok ilyenkor arra gondolnak,hogy DEDEFRÖCSKÖLJ LE!!
2010. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
én értem mire gondoltál a fröcskölős példával:D és igen, igaz. de én nem feltétlen erre gondolok... a baj ott van szerintem, hogy mi azt gondoljuk ez nálatok is úgy működik mint nálunk, és ti is kavarjátok a sz*rt :D
2010. nov. 13. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!