Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, srácok, pasik, férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, srácok, pasik, férfiak! Voltatok már szerelmesek valaha?

Figyelt kérdés

És ha igen mit éreztetek? Ti is elmondjátok a haverjaitoknak? És azt hogy szeretitek? Vagy azt már nem mert hogy ott a büszkeség? Szoktatok róla beszélni? Ti is úgy érzitek, hogy bármit megtennétek érte(vagy szinte bármit)? Szoktátok nézni a képeit? Mit néztek rajta? Tényleg szeretitek,vagy csak nagyon bejön?

Csak mert a pasik olyan hidegnek tűnnek néha...mint akik senkit se szeretnek(mármint szerelemből):/ Úgy lennék egy párnapig srác,hogy tudjam h ugyanazt érzik-e vagy nem?!

Ha válaszoltok akkor légyszi próbáljátok komolyan venni,és kort is írjatok:)


2011. júl. 14. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szeretni szoktam. Ha nőnemű vagy, akkor lehet szerelem is. Mostanában nem érzem úgy, hogy képes vagyok erre az érzése. Amíg kicsi voltam, tudtam szerelmes lenni, az meg gyerek szerelemnek nevezhető. A lényeg, hogy ne hidd azt, hogy nem vagy szeretve. Nem mindenkinek csak báb vagy, amit tudgni lehet, csak mert nem áradozik. Ha neked olyan kell, aki áradozik, olyat is fogsz találni.
2011. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én voltam már sajnos, de remélem soha többet nem leszek.
2011. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igen,csajból vagyok:D sajnos nekem is az az érzésem mint a 2. válaszolónak...azért jó tudni,hogy vannak olyanok akik tényleg képesek szeretni...

még jöhetnek válaszok:)

2011. júl. 14. 09:30
 4/15 anonim ***** válasza:

Jó hogy voltam. Amikor igazán bele vagy esve, egész nap rá gondolsz, folyton őt keresed, de nem a szex miatt. És olyankor mindent néztem rajta, de valahogy nem is a külsejét, hanem a kisugárzását. 6 éve volt ilyen először, de aztán később másik is volt. Akkor rájöttem, hogy mindig jöhet másik, és nincs is igazi nagy ő, vagyis inkább több van, olyan akikről azt gondoljuk. De nagyon jó a szerelem


23/F

2011. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a párom elvileg szerelmes belém, bár nincs már az a rózsaszín köd.A kapcsolat elején egyfolytában ölelgetett és mindig azt akarta vele legyek, mosolygott és becézgetett.
2011. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
amikor azvagyok ojan leszek mint hulk csak nem zöld hanem rózsaszín é a különleges képességem nem szupererő hanem az hogy mindenkit agyonölelek
2011. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam....nem csak a csajok vannak akkor ezzel így:) az a Hulk-os hasonlat nagyon édes*-* azon nagyon msolyogtam:D
2011. júl. 14. 10:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak biglike.

am sztem nemlétezik szerelem. csak a *kedvellek és a szenvedély együttes hatása:D

16L

2011. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk férfiaknál mást jelent a szerelem. Nőknél egyenlő a nagyon erős külső vonzódással, férfiaknál ennél bonyolultabb (talán az egyetlen, amiben bonyolultabbak vagyunk) :)
2011. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10:53 magyarázdmár el akkor :D:D:D
2011. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!