Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a férfi kezdeményezzen?

Mindig a férfi kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A normális válaszok reményében írtam ezt a kérdést pont ide.

Arra lennék kíváncsi, hogy egy 6 éves kapcsolatban normális-e az, hogy sznite mindig a férfi kezdeményezze a sexet?

Nekem egy kicsit furcsa, de már régóta.Kicsit olyan, mintha mindig csak nekem lenne kedvem hozzá, és a páromnak vagy nincs, vagy közben jön meg.Volt pár kapcsolatom, hosszabbak is, és ezt általában tapasztaltam, persze volt kivétel.Csak néha jólenne, ha nekem sem a kitérdepelt pizsamáitól kellene megjöni a kedvemnek.Pedig vannak ilyen ruhái, amik sexik.Csak érdekelne, hogy mi a véleményetek a dologról, mert szerintem ez a normális kapcsolathoz hozzátartozik, és így befolyásolja a család életét is.

Köszönöm a válaszokat, mindkét féltől!


2011. jan. 10. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem legalábbis.Azt mondtad már neki hogy jó lenne ha azokat a szexis cuccokat venné fel este?

Lehet azt gondolj nincs rá igényed.

2011. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan nő van, akik simán meglennének szex nélkül egész életükben. Ezek a nők többségükben nem, vagy csak korlátozottan képesek orgazmusra, ezért sosem éltek aktív nemi életet. Egyszerűen megvannak nélküle, mert a libidójuk alacsony. Akkor csinálják, amikor valaki elvárja tőlük.

Ingerszegénység, részleges frigiditás, rossz partner.. bármi lehet az oka.

Szerencsére nem minden nő ilyen, és ha valaki ilyen is, még megváltozhat. Volt reménytelen eset is az életemben, aki tényleg csak kötelességből csinálta, volt, aki szimplán csak annyi rossz élménnyel gazdagodott már korábban, hogy elment a kedve mindentől, amint a szex szóba került.

Van egy tényező, ami nagyon fontos a nőknek: az érzések. Ha valakibe nem szerelmes igazán a nő, azzal nem is fogja annyira kívánni a szexet. Ha viszont megveszik valakiért, akkor az annyira felturbózza a libidót is, hogy ő maga fogja kezdeményezni a szexet, nem is akármilyet.

Tehát ha a párom mindig csak akkor bújna ágyba velem, amikor én akarom, rögtön arra gondolnék, hogy nem szeret.

2011. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Ismerös a dolog,és megmondom neked a frankót!A párom 15 évvel idösebb nálam,nem vagyok belé szerelmes,soha nem is voltam.Szeretem szültem neki egy gyermeket,de nem kívánom,ezért mindig ö kezdeményez! èn soha mert elvagyok a szex nélkül.Akkor most jogosan megkérdeznéd miért vagyok vele,azért mert jóember,megad mindent nekem meg a gyermekeinek,és jól vagyunk.Jó vele a szex,mikor ott vagyunk már nem bánom,de nem kezdeményezek,és nem veszem fel a szexi hálóinget,mert nem érdekel,mert nem vagyok szerelmes! Valahogy igy lehet megmagyarázni! Szerintem nálatok is hasonló a helyzet! 36/N
2011. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De neki csak az utolsó 4-5 évben lett "nemannyira fontos" a sex.Ja, és az is szinte mind róla szól.Én mindig megmondtam, ha valami nem tetszik, akár a hálószobában is, és cserébe nem várhatok el annyi őszinteséget?
2011. jan. 10. 17:00
 5/17 anonim ***** válasza:
16.54 vagyok,még annyit hozzátennék hogy már volt 2 párom elötte akiket szerettem szerelemböl,nagyon,és azért ott más volt a helyzet nagyrészt kívántam akartam öket.De viszont ott is elöfordult évek múltával hogy elunalmasodott a kapcsolat!Olyankor újítani kell valamit.Valamelyik nap találtam egy mondást nagyon tetszett,és pont ide illik:"Ahhoz hogy egy nö ragyogjon,olyan férfi kell aki ragyogtatja!"-ezen gondolkodj el mert lehet hogy nem csak ö a hibás!:-)
2011. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Értem én amit írsz.El is számoltam magammal is mielőtt őt hibáztatnám.Van önkritikám.Csak az a baj, hogy szeretőt kellesz tartanom azért, hogy a család egyben maradjon.

Hogy ragyogjon?:) Itt inkább az elkényelmesedés a gond, vagyis vannak nők akik jobban becsülik ha egy férfi aként is viselkedik.Már lassan belefáradok, hogy mindig a kedvében tegyek, és ez olyan természetes legyen neki.Mellettem ragyoghatna hidd el.Még a hitvány neveltetését is próbáltam helyrehozni, de fejben lehet a baj, nem kicsi.

Ha mégis szétesik a család, akkor fogja csak megtudni, nem is olyan természetesek ezek a dolgok.De aki lusta, az valószínű mindenben az.

2011. jan. 10. 17:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Itt már kezd kiderülni hogy az asszonyodnak elment az életkedve,és ellustult! Lassan jön a depi meg ilyesmi....Hát valami télleg nem baro!:-(
2011. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Á, azt azért nem mondanám.Az elején működött ez, de pár éve nem.
2011. jan. 10. 17:24
 9/17 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor jön majd, hogy a férfi lesz a hibás, mert szeretőt tart, meg a szerető is hibás, mert foglalt férfival kezd, csak a nő saját magát nem fogja okolni, mert ő csak az ártatlan áldozat, akit megcsaltak. A jó szex hozzá tartozik a jó kapcsolathoz, és ezért mindkét félnek oda kell tenni magát. Ha mindig csak én kezdeményeznék, akkor úgy érezném, hogy csak én kívánom, és egy idő után elmenne a kedvem.

30/n

2011. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lassan nekem is elmegy tőle, Kedves Utolsó válaszoló.:(
2011. jan. 10. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!