Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők még 40 felett is, miért...

A nők még 40 felett is, miért várják el, hogy a férfi kezdeményezzen? Miért legyintenek arra, aki nem nyomul, mint egy tank?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet felfogni azt, hogy aki már nem 20 éves, annak már nem annyira fontos a testiség, hogy mindent alárendeljen? Hogyn válik ez negatív tulajdonsággá, amikor mást se hall egy férfi életében, mint azt, hogy senkiember az, aki csak "azt" akarja? Amikor pedig találkoznak valakivel, aki nem ilyen, az egyszeriben "impotens f.sz" lesz?
2010. nov. 8. 02:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azt a nok nagyon kis szazaleka szereti (akarhany eves), ha egy ferfi nyomulos, ellenben a hatarozottsaggal, ami szinte minden nonel elvaras. Tehat csak szokimondonak es hatarozottnak kell lenni, megmondani, hogy pontosan mit akarsz. Szobol ert az ember.
2010. nov. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert akárhány éves a nő vagy a férfi, nem a nő dolga az udvarlás...van különbség kezdeményezés és nyomulás között. Nem is értem ezt a mai divatot, hogy a nők futnak a pasik után. Igaz, hogy még messze nem vagyok negyven, de álljunk már meg. Nem az én dolgom hódítani. N/29
2010. nov. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy a legtöbb férfinek is visszatetsző, ha a nő kezdeményez ill. a nő nyomul!


Az pedig nem erőszakos nyomulás, ha udvariasan kezdeményez (randira hív, moziba hív, stb.) a férfi...

Nem feltétlenül kell az első randin hanyattvágni a nőt, a nők ezt nem is igénylik, sőt!


Komolyan, nem is értem, mi a problémád : félsz megszólítani egy neked szimpatikus lányt?!...


Erre való a VIRÁG! Vegyél neki egy pici csokor virágot, és nem kell "szóvirágokat" kitalálnod... :-DDD

2010. nov. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

A ferfinek is megvan a szerepe, es a Nonek is, tehat a ffinek kell lepeseket tenni, s udvarolni.

Mar igy is tulsagosan "elfajult" ez a dolog, mivel szinte felcserelodtek a szerepek, de egy No azert ,hogy 40 eves, attol meg No, s igenis nem az O feladata az udvarlas.

2010. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg azt nem bánják ha a nő főz mos takarit utánuk,kiszolgálja őket.. a régimódi női modell mellé,még a nők csipjék fel őket.
2010. nov. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Az a helyzet h napjainkban bizony megfordult a dolog (bár kétséges h ez korábban hogy is működött, csak nem annyira láthatóan), lényeg, hogy a szemléltetés kedvéért vegyünk egy lányok bálványa klassz sportoló srácot, na most bizony igenis a lányok udvarolnak neki, szó nincs arról, hogy egy jó srác megmozdulna egy lányért, amikor válogathat köztük, és a lányok nyomulnak már szinte elviselhetetlenül.


Ezen érdemes elgondolkodni, egyszerű piaci törvényszerűség, jó srácból sokkal kevesebb van, mint jó csajsziból ... következmény: én látom, tapasztalom, hogy a lányok udavarolnak a fiúknak, nem kell beismerni, attól ez még így van. A különbség annyi, hogy manapság már a látszatra se nagyon adnak, és nyíltabban megy a dolog, a lányok igenis marakodnak egy jó srácért, a jó srác pedig válogathat kedvére. Ennyi.


Mondja valaki, hogy nem így van ... mert szinte csak ilyennel találkozok, és a srác meg panaszkodik, h nem tudja lerázni x csajszit, amikor csajozni akar mással. Meg kell érteni, a hímnemet meg kell becsülni nagyon, a régi világ elmúlt (már ha volt olyan tehát).

2010. nov. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd szét a 2 dolgot! A kezdeményezés és a testiség azért nem ugyanaz. És nem is ugyanakkor történik.

Lehet szépíteni a dolgot, csak nem érdemes: szex nélkül a legtöbb kapcsolat nem működik hosszú távon. Ha az egyik fél kielégítetlen, abból nem lesz kikelet. A nők ezt hajlamosak tűrni, de hisztisek és elviselhetetlenek lesznek, a férfiak nem sokáig tűrik, inkább félred*nak. Így vagy úgy, de vége lesz.

Szerintem jobb az ilyet eleve elkerülni, ha a potenciális férfi már az elején nem kíván, de tudom, hogy nekem sok (de legalábbis több) szexre van igényem, eleve nem megyek bele egy halálra ítélt dologba. Fölösleges időpocsékolás, főleg 30-40 felett egy olyan kapcsolatban próbálkozni, aminek nincs jövője.

2010. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönönöm a válaszokat, de úgy látom nem mindenkinek "ment át", mi is volt a kérdés.
2010. nov. 8. 21:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor fejtsd ki úgy, h megértsük. pláne, h kiemelted a kérdést -.-
2010. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egészen leegyszerűsítve:


Ha egy pasi nagyon nyomul a dugásra, akkor az a baj, ha meg nem nyomul erre, akkor meg nyuszi.

2010. nov. 18. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!