Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a férfi kezdeményezzen?

Mindig a férfi kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A normális válaszok reményében írtam ezt a kérdést pont ide.

Arra lennék kíváncsi, hogy egy 6 éves kapcsolatban normális-e az, hogy sznite mindig a férfi kezdeményezze a sexet?

Nekem egy kicsit furcsa, de már régóta.Kicsit olyan, mintha mindig csak nekem lenne kedvem hozzá, és a páromnak vagy nincs, vagy közben jön meg.Volt pár kapcsolatom, hosszabbak is, és ezt általában tapasztaltam, persze volt kivétel.Csak néha jólenne, ha nekem sem a kitérdepelt pizsamáitól kellene megjöni a kedvemnek.Pedig vannak ilyen ruhái, amik sexik.Csak érdekelne, hogy mi a véleményetek a dologról, mert szerintem ez a normális kapcsolathoz hozzátartozik, és így befolyásolja a család életét is.

Köszönöm a válaszokat, mindkét féltől!


2011. jan. 10. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most butaságot írok, de lehet, hogy neki soha sem volt olyan fontos a szex, csak az első években kitett magáért, hogy megtartson, most meg már elég biztosnak érzi a kapcsolatot, és ezért ellustult, és nem gondol bele, hogy ha te így szeretted meg, és most megváltozik, akkor változnak az érzéseid is.
2011. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De az megint csak a kényelemre vezet vissza, és nem a család fontosságára, mert ellenkező esetben ne legyen velem egy nő.Ha olyannal akarok szeretkezni akinek nincs kedve hozzá, de megteszi, akkor elmegyek egy hivatásoshoz, vagy szeretőt tartok többet,és akkor valakinek mindig van.Szóval egyenes beszédet elvárni manapság nagy dolog a párodtól?
2011. jan. 10. 17:52
 13/17 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a nőknek nem való a hosszú kapcsolat...állandóan megunják a szexet (nem mindenki)...lehetséges Kérdező, hogy őszintén beszélned kellene a feleségeddel, pároddal, ha nem akarjátok a válást. Próbáld meg te megváltoztatni egy kicsit a helyzetet, bár ez nehéz lesz, de sajnos a kedvébe kell járnod, hogy meghozd a kedvét, jobb legyen a kapcsolatotok. Lehet a szex-el is baja van, csak ugye sok nő nem mer őszintén beszélni erről. Az biztos, hogy nem a szex a kedvenc foglalatossága, de azért egy próbát igazán megér, hogy azzá tehesd. Próbálj meg titokban egy szexuálpszichológust keresni, vagy egy olyan szakemberrel, hogy segítene neked ebben. Én ez miatt nem dobnék el egy házasságot,kapcsolatot, de ahhoz hogy ne így legyen, cselekedni kell, segítséget is kérhetsz. Az is lehet, hogy a feleséged már nem szerelmes (sőt biztos), és a nők általában akkor ugranak egy férfira, ha nagyon kívánják az illető férfit. Én ilyenkor megcáfolnám azt, hogy a nők bírják jobban a monogámiát a szexet ugyanazzal a partnerrel, mert egy nő általában megunja, főleg ha unalmas vagy megszokott vagy alacsony a libidója= ami egyezik azzal, hogy nem élvezetes számára a szex. A nőknél általában az élvezetes szex együtt jár az erős libidóval nagyrészt.
2011. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"Ha olyannal akarok szeretkezni akinek nincs kedve hozzá, de megteszi, akkor elmegyek egy hivatásoshoz, vagy szeretőt tartok többet" ..... a pasiknak könnyű... ezért is mondtam, hogy egy nőnek nem való a hosszú kapcsolat egy szexpartnerrel
2011. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ugy gondolod hogy elmégy egy hivatásoshoz,és arra költöd a pénzed,vagy szeretöre,ahhelyett hogy azon a pénzen elvinnéd e feleségedet vacsorázni,vagy moziba vagy valamivel meglepnéd hogy kicsit jobban érezze magát,és talán boldogabb legyen,,,,akkor ennek télleg semmi értelem,tedd azt,csorikámat meg hagyjad hagy lustálkodjon,és hagy depisedjen be magának! Végül is csak a feleséged és a gyerekeid anyja (ha van gyerek). Nem érdemel egy kis kedvességet,türelmet,nem? vagy mégis?
2011. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem... a párkapcsolat együttműködésről is szól, hogy megtartsunk a párunkat, hogy éreztessük vele, hogy szeretjük... ebbe nálam nem fér bele, hogy vki folyton a másiktól várja el a szeretete bármilyen kifejezését (így pl. a szexet).


21/l

2011. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Annak a nőnek, aki a 15 évvel idősebbel él de nem is szereti csak annyit mondanék, hogy sajnálom őt. Szánalmas lehet így leélni az életet valaki mellett.
2011. jan. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!