Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Anyuka számára kudarc, ha...

Egy Anyuka számára kudarc, ha a lányának többszöri vizsgalehetősége sem sikerül? Pedig államvizsga előtt áll? Erre most hogy reagálják?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy ha nem sikerül neki irjon egy sms-t. Tudom hogy hirtelen haragu vagyok. és még nem hivtam fel. Kicsit próbálok megnyugodni, mert félek olyant mondok neki, hogy én is megbánom.
2011. jan. 11. 12:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki elég rossz így is, hogy nem sikerült, nem kell még ehhez a lecseszés is. Inkább nyugodj meg, aztán utána hívd fel, és vigasztald meg.
2011. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Annyira bosszantó, hogy nem sikerült neki. Pedig hányszor mondtam neki, hogy tanuljon.
2011. jan. 11. 12:17
 3/42 anonim ***** válasza:
De az államvizsgája nem sikerült?, vagy az abszolutórium? Értem én ez alatt azt az 1-2 elmaradozott tárgyat...
2011. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Akarta azt tanulni a lányod,szereti?Csak magadaról irsz meg a te kudarcodról,meg hogy miket vágnál a fejéhez,talán a lekével kellene most törődni,és nem rugni egyet rajta...

28N

2011. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
3%
Az attól függ, hogy az ő lustasága miatt van-e.Ha igen , akkor várd haza szívélyes mosolyal,és amikor közelér, akkor adj neki agy jó nagy maflást.Ha készült rá, és úgy nem sikerült, akkor biztasd.
2011. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az anyuka?

Ez NEM A TE kudarcod, hanem az övé. Van elég baja, és attól, hogy haragszol, nem lesz jobb, és nem is változik 2-esre az 1-es. Ilyenkor az embernek inkább arra lenne szüksége, hogy elnézzék, hogy nem tökéletes. Ha az államivizsga előttig eljutott, nyilván nem arról van szó, hogy nem tanul és lusta.

2011. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
75%
szerintem azon van hogy sikerüljön neki. az hogy te dühöngsz azzal nem segítessz. inkább bíztasd hogy majd legközelebb sikerülni fog.
2011. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Egy tantárgya nem sikerült, igy nem mehet államvizsgázni sem.

Eddig nem volt gond a tanulással,4-5 kapott. CSak ezzel a tantárgyhoz áll nehezen. már több is volt vizsgázni, de valahogy ugy látom hogy nem érdekli.

De nem mondthatom neki, hogy hagyja ott az iskolát. Csak egy érettségije van.

2011. jan. 11. 12:21
 9/42 anonim ***** válasza:
89%
Most nem azért, de ha engem anyám pofon vágna azért mert ne sikerült egy vizsgám, (legyen az bármilyen), az életben nem állnék vele szóba többet! Nem kell cseszegetni a lányodat, így is elég baja van!
2011. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem, ez az én kudarcom is. Tudom, hogy nem kell foglalkozni másokkal hogy mit mondanak a falubeliek, de már tavasszal is megszólták szegényt hogy nem tudod levizsgázni. MEg itt vannak a munkatársak is.. Jaj istenem..
2011. jan. 11. 12:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!