Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Anyuka számára kudarc, ha...

Egy Anyuka számára kudarc, ha a lányának többszöri vizsgalehetősége sem sikerül? Pedig államvizsga előtt áll? Erre most hogy reagálják?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy ha nem sikerül neki irjon egy sms-t. Tudom hogy hirtelen haragu vagyok. és még nem hivtam fel. Kicsit próbálok megnyugodni, mert félek olyant mondok neki, hogy én is megbánom.
2011. jan. 11. 12:14
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

na akkor most leirom a véleményem

20 éves vagyok egyetemre járok

tanulok rendesen de sokszor már olyan rossz ez az egész, mert akkora a követelés hogy az hihetetlen


én egyik tárgyamból most buktam nem is tudom hanyadjára, teljesen kétségbe estem rosszul voltam sírtam midnen bajom volt és anyukám idejött hozzám és megvigasztalt hogy nem mindenkinek mennek elsőre a dolgok


holott ő fizeti a költségtérítésemet

azt mondta ne csüggedjek, ha csúszok egy félévet hát megeszi a fene, plussz 150ezer

neki sem könnyű, nem keers jól, de midnent megtesz hogy meglegyen a diplomám, támogat

énis szeretném NAGYON hogy meglegyen de nehogy azthidd hogy ez ennyire egyszerű


szegény lányod biztosan teljesen kivan készülve, erre még te is b@zd jól le ....


egyeseknek érdekes hozzáállása van

már nema pici lányod, hanem a felnőtt lányod aki a karrierét csinálja

ha majdf egyszer kirugják a munkájából azért is be akarsz majd olvasni neki?

szeritnem gondolkozz el

2011. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Komolyan eldobom az agyam! Kit érdekel, hogy mit mond a szomszéd, meg a kollega, meg a verebek a háztetőn....?! Pont lesz.rom! Nekem az lenne a lényeg, hogy a lányom ne törjön össze, és be tudja fejezni a sulit. Ha eddig ilyen jól tanult, akkor biztos, hogy be fogja fejezni, csak némi csúszással. Az meg kit izgat?
2011. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
"Szia anya.Nem is gondoltam hogy te is ide feljárx.De milyen anya vagy te ha jobban számit a kolegáid véleménye?Engem meg sem halgatál egyből nekem rontotál(még most is sebes a szám).Álandóan 4es 5ös tanulo voltam és akkor is lecsesztél mindig mert nem voltál megelégedve velem.Amikor kértem egy új mobilt azt mondtad hogy menyek el dolgozni,nyári szünetben el is mentem dolgozni de azt a pénzt mindet elveted azt mondtad hogy karácsonyra meg kapom de a kárácsony már elmúlt.Ezek után örülhetsz ha haza mék. ;-( ;-("---> te most a kérdező lánya vagy????
2011. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

szerintem ez a szia anya kezdetü dolog csak kamu volt


a válaszoló helyesen se tud írni, kétlem hogy egyetemista lenne...

2011. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu

Köszönöm a hozzászólásokat. elgondolkodtam rajta.

2011. jan. 11. 13:18
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező Anyuka!


Gondolom te nem voltál egyetemista, nem tanultál tovább. Mert ha igen, tudnád, hogy vannak bizony olyan tárgyak, amiket nem könnyű letenni és sokszor nem is azon múlik mennyire készülsz, hanem a tanár hangulatán.


Nálunk volt egy tárgy, amiről köztudott volt, hogy senki nem megy át elsőre. Egy hétig tanultam napi 15 órákat, magabiztosan mentem oda, mert gondoltam áh engem úgy sem vág meg, tudok mindent. Mi lett a vége? Elégtelennel távoztam.


Ez sajnos benne van a pakliban, nemcsak a lustaságon, szorgalmon múlik.


Az pedig elég szánalmas, hogy elsősorban mások véleménye érdekel, ahelyett, hogy kiállnál a lányod mellett. Komolyan sajnálom a lányodat...

2011. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
85%

nyáron államvizsgáztam,fél évet casuztam

volt olyan tárgyam,ami 12x-re lett meg,rektori engedéllyel,dékáni engedélyt is kértem ki többször...

államvizsga 2 tárgy miatt csúszott,államvizsga előtt 1 héttel még dékáni engedéllyel vizsgáztam...


és? kutyát se érdekelte állásinterjún hogy 7 félév helyett 8 alatt lett meg,vagy hogy 2-3massal lett meg mindenem


anyámnak meg első félév után már nem is mondtam hogy mikor milyen vizsgám van és hogy sikerült,mert falu,tele "bezzeg az én lányomnak 5ös lett a filozófia vizsgája" emberekkel,én meg mérnöknek tanulva örültem a kettesemnek...


most bezzeg nekem van jól fizető állásom,a cég fizeti a másoddiplomát,az 5-ös filozófiás bezzeggyerek meg segélyen tengődik...anyám meg nem érti miért haragszok,hogy nem örült a ketteseimnek...



mit tanul a lányod?


23/N

2011. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
tényleg gondolkodj el, anyuka.
2011. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy egy tantárgy nem megy. Ő sem szégyelli az éretlen viselkedésedet a szaktársak előtt...
2011. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
36%

*A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu


Ha tényleg nem az, akkor legyél nagyon büszke, ilyen sz@r helyesírással eljutni az államvizsgáig nem kis teljesítmény. Ember nincs, aki ezt utána birná csinálni. Egyszerűen tragikus.

De innentől, hogy azt írtad, nem kamu, bennem felvetődött, hogy maga a kérdés is kamu.

Perverz szórakozás mások segítő szándékával visszaélni.

2011. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!