Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívnak? Szereted a...

Hogy hívnak? Szereted a neved? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Lilien vagyok.

Szeretem :)

13Ł


2011. jan. 11. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
a 18:47-es nem tudom mért utálja az angéla nevet nekem az a kedvenc nevem ...:Pannyira szép név az angéla...:)
2011. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
amm előző vagyok és Rékának hívnak 12 éves és uttáálloomm a nevemet fúúújjj...egyszerűen gyűlölöm...barátnőim rekucnak hívnak és van egy fiú az osztálbyan a ki rékucinak hív...xDbecézni sem lehet normálisan...xD
2011. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:

Az én nevem Ráhel. Sokáig utáltam mert senki nem tudta hogyan kell leírni, talán nem egyértelmű?? És sokan vissza kérdezek hogy TÉNYLEG??? AZT HITTEM FIÚ NÉV!! áááá

De már szeretem, senkivel nem találkoztam akit így hívnak :D

19 éves LÁNY vagyok :D

2012. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Anita, elvagyok vele, nem utálom, nem is rajongok érte. 36 vagyok.

az Ancsa becenevet viszont utálom, Aninak, vagy Ancsinak hívnak otthon.

2012. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Apu nagyon azt akarta, hogy az Ő nevét kapjam, így lettem Gyula. Fúúj... :D Nagyon utálom. Szerencsére ebben a formában senki nem szólít, csak Gyusziként, vagy Gyuszkóként hívnak, ebben a 2 formában viszont még elfogadom.


...de fontolgatom, hogy veszek fel mégegy nevet - töröltetni ezt nem akarom, Aput nem akarom megsérteni - és akkor az új nevet használnám.


A korom: 21

2012. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!