Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék önkéntesmunkát...

Hogy tudnék önkéntesmunkát végezni? Ilyesmire gondolok, hogy pl árvaházban vagy idősek otthonában tett látogatások, hogy felvidítsam a gyerekeket és időseket, vagy rászorulóknak étel osztása, stb.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, szóval valami olyasmit keresek, amihez nem kell nagykorúnak lennem:) Ha az emberek nem jöhetnek szóba, akkor állatokon is szívesen segítek. Csak nem tudom, hol és hogyan kezdjek bele.
2011. jan. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kórházban kint van a szórólap, de bármelyik menhelyre is mehetsz
2011. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia :) hát nem tudom, h. milyen lehetőségeid vannak, de szerintem a környéken lévő kórházban v. öregotthonban kellene érdeklődnöd . én azt csináltam, h. bementem a kórházba és ott boldogítottam a betegeket, v. pl. a váróteremben beszélgettem velük, nyugtatgattam őket...
2011. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamelyik ökomenikus szervezethez csatlakoz mert ha csak besétálsz valahova nem fognak veled foglalkozni mert tolvajnak, pedónak... nézhetnek, szomoró de ilyen a világ.

[link]

[link]

2011. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a linkeket!:)

Remélem azért pedofilnak vagy tolvajnak nem néznének, 17 éves vagyok és lány.. Bár ki tudja.

Valakinek van tapasztalata bármilyen ökumenikus szervezettel?

2011. jan. 11. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj fel valamelyik állatmenhely honlapjára (pl. REX), találsz önkénteseknek szóló infókat.

Én egy állatmenhelyen kutyát sétáltattam 1,5 éve át. Ma már sajnos nincs a közelemben menhely, pedig nagy szükség volna rá. És sajnos időm sincs rá.

2011. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!