Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell vitázni egy étel...

Miért kell vitázni egy étel miatt? Ha valamit nem szeretek, az nem megy le a torkomon.

Figyelt kérdés

Összekaptunk a párommal, mert olyat hozott nekem reggelire amit nem szeretek.

Azt mondta soha többé nem kedveskedik nekem. Hozott nekem reggelit, én meg csak húzom a számat.

1,5 alatt tudnia kéne, mi az amit szeretek, és mit nem...nem? Nem értem, miért kell egy vacak étel miatt összevesznünk.

Vérig van sértve, hogy nekem semmi se jó.


Ha fordítva történt volna, az lett volna az első dolgom, hogy szaladok a konyhába, és összeütök valami olyat amit a párom szeret, és nem kezdek el veszekedni vele, mert én olyan hülye voltam, hogy olyat vettem amit ő nem szeret.


2010. okt. 2. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert ha egy nő kedveskedik a párjának, az természetes, viszont ha egy pasi, akkor hanyatt kell esni. (tisztelet a kivételnek)
2010. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tegnap összehányta a fél lakást, én meg feltakarítottam, és ezt akarta megköszönni...
2010. okt. 2. 10:02
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mit hozott, amin így kiakadtál?
2010. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tojásos mcmuffint.

Nem szeretem a tojást, erre ő ilyet hozott.

2010. okt. 2. 10:07
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem akadtam ki, egyzerűen közöltem vele, hogy köszi de ezt nem kérem.

Erre ő kiakadt, hogy nekem semmi se jó.

2010. okt. 2. 10:07
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Egy 1.5 év után,nem ismer téged,Elindultatok a lejtőn,lehet ez már csak megszokás és előbb utobb kiborul a bili és lehet ez csak egy ürügy volt neki,hogy összevesszen...
2010. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Pff, hát pedig a kedvéért megehetted volna vagy valamennyit belőle, kb 3 falat, aztán mondod, hogy nem vagy éhes. Neki se juthat mindig minden az eszébe, meg te is közölhetted volna vele ezt normálisan.
2010. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző 1,5 év után a párja csak tudja hogy a kérdező mit nem szeret,ha meg nem akkor nagy gáz a kapcsolat érdekes,mi jó pár éve párommal megvagyunk de sose hoz olyat amit utálok,mert ismer,tudja hogy mit szeretek és mit nem.
2010. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha megpróbáltam volna megenni, biztosan kihányom.
2010. okt. 2. 10:24
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem csak ennyi a gond. Biztos vannak valamilyen mélyebb, kimondatlan problémák, amik így csapódnak le. Ha mégsincsenek, akkor meg lehet próbálkozni egy "De nyuszi, tudod hogy én ezt nem szeretem! Tudod mit? Összeütünk valamit együtt, aztán visszabújunk még egy kicsit!" szöveggel. Így együtt is vagytok, jól szórakoztok, és senki sem sértődik meg.
2010. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!