Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutatkozzak be a pasim...

Hogyan mutatkozzak be a pasim anyjának? Kézfogás, bemutatkozás, vagy puszi és bemutatkozás? Hogy illik nőknek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő az idősebb, ő irányítja a bemutatkozást. Ha csak kezet fog, kezet fogsz vele, ha puszit ad, Te is puszit adsz. És nyugiiii.. :)
2011. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg ő nyújtja a kezét, és ő akar puszit adni. Mond ki a teljes nevedet, és finoman szorítsd meg a kezét kézfogásnál.A többi már fog menni magától. Ő kérdez, te teljes mondatokban válaszolj, hogy ne tünj butának.
2011. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nálam úgy volt hoyg beléptünk az ajtón, köszöntem amig oda nem értem. Aztán a barátom bemutatott minket , kezet fogtunk , bemutatkoztam, ő is , aztán ő hajolt a puszira. És ennyi.:)

20/L

2011. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ne tegezd, én megjártam, csúnyábban is, mint gondolnád. :(
2011. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem alap ha valaki jóval idősebb azt magázzuk addig amíg nem kéri ,hogy tegezzük!
2011. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem alap, hogy aki ezt megtette, az meg is bánta, és tanult az eset következményeiből, legkevésbé sincs szükségem a kioktatásodra.
2011. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A tegeződés a felnőtt korban úgy kezdődik, hogy az egyik fél indítványozza a pertu viszonyt. Hogy melyik fél azt nem nehéz kitalálni: az idősebb a fiatalnak, a nő a férfinak, a vezető a beosztottnak.


Kézfogás+bemutatkozás. Puszi akkor ha Ő indítja. Illik ilyenkor egy doboz csokit is vinni + egy üveg italt pl:bor.

2011. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csókolom anyuka :D :D :D

Vigyél neki kv-t,bon-bont, apóspajtinak meg szeszt.

2014. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!