Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A munka vagy a karrier fontosa...

A munka vagy a karrier fontosabb? Miért?

Figyelt kérdés
Nehéz választás---
2011. jan. 12. 12:41
 1/9 anonim válasza:

Ha jó a munkád akkor a karriered is megy fel.

Mo.-on ez nem biztos.

2011. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A karrier bármikor, bármilyen okból ketté tud törni. Ha valaki képes ezt elfogadni (hogy a karrierje bármikor eltörhet), annak meg lehet próbálni, mert szép cél.
2011. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha karriert akarok akkor a munka fontos mert anélkül nincs karrier.

Ha meg munkát akarok, ergo nem akarom hogy kirúgjanak akkor hajtanom kell mint az állat szóval lehet hogy lesz belőle karrier....


A kettő valahogy együtt jár.

2011. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem valahogy a kettő ugyanazt jelenti. Szóval nem nagyon értem a kérdést.
2011. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A karrier meg a munka nem ugyanaz, ne már!


A takarítónő, és a kukás nem hiszem, hogy ezt a "karriert" álmodta meg gyerekkorában. Ez munka.


De ha valaki sikeres lesz abban, amit szeret, és ez válik az életcéljává (pld. Demko István, aki egy kis lyukban kezdett matracokat gyártani, majd kinőtte magát a leghíresebb matrac-gyártóvá, na az karrier!).


Ha mindenki karriert csinálna, aki dolgozik, na azt megnézném.

2011. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lenne két dolog a munka és a karrier?

Úgy érteném, ha úgy kérdeznéd, hogy karrier vagy család, azaz szüljek-e vagy építsem az előmenetelemet, de ezt így nem. A felfelé ívelő karrier mindenképpen jobb, mint egy monoton munkával tölteni évtizedeket, változatlanul. A felfelé ívelés önbecsülést, határozottságot ad. A monoton munka meg az állandóság kényelme mellett a punnyadást és a stagnálást.

2011. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahol mégis ugyanaz: ugyanis mindkettőhöz dolgozni kell!!
2011. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A karrier meg a munka nem ugyanaz, ne már!


A takarítónő, és a kukás nem hiszem, hogy ezt a "karriert" álmodta meg gyerekkorában. Ez munka."


Oké, akkor máshogy mondom, én abban a szellemben nőttem fel egész kisgyerekkorom óta, hogy ha valamit elkezdek majd dolgozni, abban mindenképp sikeres leszek. A takarítónő nem tudom miért lett az ami, de nem hiszem hogy azért, mert ez lett volna az egyetlen lehetősége (biztos van ilyen is, de nem az összes). De abban igazad van, hogy nem mindenki lehet sikeres mert hát az úgy érdekes lenne... De ha már az ember előtt van döntési lehetőség, miért választaná a monoton munkát? Legalábbis ha csak a munka és a karrier között kell választani? Az már más, ha van család is, de akkor meg már az a kérdés, hogy karrier vagy család? Szóval így is úgy is fura kérdés, egyértelműen karrier.

2011. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Karriert nem csinálhat mindenki, az meg hogy jól elvégezd a munkád alap dolog. Fellesleges a 2 dolgot szembeállitani.
2011. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!