Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az édesanyám irigyli a szexuál...

Az édesanyám irigyli a szexuális életem? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nem mondanám hogy igazi anya-lánya kapcsolatban voltunk. Jól elvoltunk, de sosem éreztem nála ezt az anyai aggódást. 17 évesen szült, igy még annyira sokkal nem is idősebb nálam, inkább legjobb barátnők voltunk mindig is. édesapámat nem ismertem soha, ha édesanyámat kérdeztem róla, legtöbbször annyit mondott, igazából ő sem ismerte nagyon. Ebből...én leszűrtem hogy nem igazán várt gyerek vagyok, viszont mindig is szeretett. és én is nagyon szeretem őt. Egy éve van párom, anyum jól kijön vele, sosem volt semmi baja vele, már lassan 6 hónapja hogy lefekszünk egymással. Fogamzásgátlót szedek, így anyum tudja, mivel mikor elé álltam hogy szedni akarok, rákérdezett minek, kerek perec megmondtam neki. Soha nem volt az hogy féltett volna miatta, vagy megpróbált volna lebeszélni róla, látszólag az ég világon semmi baja nem volt a dologgal.

Viszont, körülbelül három hónapja megkezdett úgy mond tiltani a barátomtól. Én alig mehetek náluk, előtte megengedte hogy itt aludjon, most nem engedi meg. Ha barátom lejön ide, akkor is folyamatosan bejön üdítővel meg hasonló ostobaságokkal, holott sosem csinált ilyet. Próbáltam vele beszélni, megkérdezni mi baja, mire ezt így megmondta: Nehogy már nekem aktivabb legyen a nemi életem mint neki. Taknyos kis kölykök ne szexeljenek annyit. Ő örül ha havonta összeakad valakivel.

Tényleg ez lenne az ok?? Vagy igy próbálja kifejezni a féltését? De akkor eddig miért nem csinálta?

Nem hiszem hogy bárki lenne hasonló helyzetbe...de nem tudnátok tanácsot adni mit kezdhetnék a helyzettel?

17/L


2011. jan. 12. 12:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%

Fú előre látom magam előtt, majd jön a sok erkölcs csősz, moralista, aztán jól leteremtenek hogy 17 és KISLÁNY ne szexeljen:) Figyeld meg:D


Egyébként nem normális anyukád viselkedése, szerintem beszélj vele, mondd meg hogy nem akarod hogy megromoljon a kapcsolatotok, márpedig jelenleg jó úton jár afelé.

Ha meg betöltöd a 18at, tök mind1 hogy mit mondd, felnőtt ember vagy, oda mész ahova akarsz.

Nemi életet élni meg lehet napközben is, délután, menj akkor át párodhoz.

2011. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
15%
Ő, hát én nem foglalkoznék vele, mondjon amit akar, ráhagynám, hogy aha... közben meg csinálnám azt amit én akarok :)
2011. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Először is köszi hogy irtatok.:D és nem azzal van a gond hogy este nem csinálhatjuk...hanem hogy anyum egyáltalán nem akar engedni barátommal sehova...szinte csak suliba mehetek, elég közel lakunk(egy utcába a sulimmal) és suli után majdnem elém jön(de legalább az utcára kiáll) és rögtön haza kell mennem, ha barátom lejön akkor meg folyamatosan bejárkál a szobámba...Olyan is volt hogy barátom lejött és leültette a nappaliba teázni, nekem meg azt mondta hogy csináljam meg addig a házim....szerencsére itt észbekapott...de nagyon kezd eldurvulni ez az egész.
2011. jan. 12. 12:56
 4/35 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha ezzel vki napját feltom dobni, akkor... 17 évesen szexelsz??? Nem szégyelled magad???? Am az erkölcscsősz az egybe van XD További szép napot és szexelést minden 18 év felettinek...
2011. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Jó oké...akkor én is mondom fél hónap és betöltöm a 18-at, csak van az a rossz szokásom hogy csak szülinap után mondom magam annyi évesnek. Szóval ettől a résztől megkímélhetnétek...^^
2011. jan. 12. 12:59
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Am ha a mama nagyon irigykedik, szívesen elvállalom. Persze csak ha csinos n.n'
2011. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem attól fél, hogy ugyanúgy elromlik a te életed is egy nem kívánt terhességgel, mint az övé akkoriban. 17 évesen terhes, az apa lelépett, és most 34 évesen nincs senkije. Szerintem magára ismert benned, neki is így alakulhatott az élete, mielőtt végleg kisiklott. Ilyenkor az ember akarva-akaratlanul átvetíti saját sorsát a gyerekére, betegesen félti.
2011. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te Szabolcs megyében laksz? :)


Egyébként én mindig azt mondom, hogy egy anya ne akarjon már a lánya "legjobb barátnője" lenni, egyszerűen legyen az anyukája! Kirázna a hideg, ha anyám a legjobb barátnő szerepét töltené be nálam. Ő az Anyám!!


Szerintem őszintén beszélj vele erről. Röviden és határozottan.

2011. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképpen beszélek vele. Megint. Viszont az hogy félt...de gyógyszer mellett és ennyire? Meg akkor nem valami olyasmivel kellet volna indokolnia, hogy még fiatal vagyok, és félt vagy ilyesmi?
2011. jan. 12. 13:03
 10/35 A kérdező kommentje:
És miből gondolod a Szabolcs megyét?:D Amugy nem.XD
2011. jan. 12. 13:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!