Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőapák! Milyen a kapcsolat...

Nevelőapák! Milyen a kapcsolatotok a párotok előző kapcsolatából született gyerekkel? Veletek él? Légyszi kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok nevelőapa, de van egy nevelőapám. szerencsés vagyok, mert olyan, mintha az igazi apukám lenne! Nagyon szeretem őt és ő is szeret engem. sosem érezteti velem, hogy nem a sajátja vagyok, ez most már bennem sem tudatosodik :)
2011. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elsőhöz hasonló a helyzetem, csak mi nem szeretjük egymást.

sosem voltunk jóban, de most hogy én is meg az ő két gyereke is egyetemre jár, de messze én vagyok a legsikeresebb, meg alapból is a legkezelhetőbb, még kevésbé bírja a fejem XD minden alkalommal a hibáimat keresi ahelyett, hogy belegondolna, hogy a fiát miért rakták ki az eltéről (megjegyezném, mert számítógépmániás vagy talán függő is, csak magának se vallja be h az ő fiacskája...)

2011. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szuper apa-fia kapcsolatom van a nevelt fiammal. Ő is engem tart az apjának és én is fiamként aggódom érte, meg örülök a sikereinek, meg minden.
2011. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jan. 13. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs én egy nevelőapa helyett irok mivel már nem él.Ő a férjem volt a fiamat 3 éves korától nevelte. Első perctől kisfiamnak szólitotta a gyerek meg apucinak később született egy közös gyerek de soha még csak téma sem volt hogy ő gyerek vagy nem ő gyereke teljesen természetes volt hogy két gyereke van. A fiam 16 éves korába kiirta a nevét a levélládára mert levelezett lányokkal a szomszédok meg kérdezgették hogy ki költözött hozzánk mert még ők sem tudták hogy nem a sajátja Azt hitték hogy viccelek mikor elmondtam.
2011. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!