Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Elmondjam a barátnőmnek, hogy a pasija bepróbálkozott nálam?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm pasija bepróbálkozott nálam, és nemtudom, hogy elmondjam-e neki, végre talált egy "normális" pasit, és így tuti vége lenne.Ti elmondanátok?
2011. jan. 14. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "normális" pasi, másokkal is próbálkozni fog. Mond meg neki!
2011. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
fúú ez nehéz ügy. az a baj,hogy lehet hogy te kerülsz ki rosszul a szituból. mert ki tudja, ha a barátnőd nagyon szerelmes akkor lehet hogy elvakult és a srácnak hinne, és még a végén te leszel a rossz.
2011. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
sztem NE mert nem hinné el. Beszélgess el a pasival, hogy legközelebbi próbálkozást fogod jelezni.... én ezt tenném
2011. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk, úgyhogy azért már ismerjük a pasikat, nekem hinne az tuti, csak nem akarom hogy neki rossz legyen
2011. jan. 14. 12:30
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha veled bepróbálkozott - márpedig a legingatagabb talaj, hiszen barátnők vagytok, bármikor elmondhatod a csajnak - akkor szerinted mit csinál idegen lányokkal a barátnőd háta mögött? Szerintem tudnia kell róla.. Ha tényleg fontos neked a lány boldogsága, megkíméled a későbbi nagy pofára eséstől.:(
2011. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Mondd meg. EGy jó barátnő jóban rosszban ott van. És ez most rossz. De erről te nem tehetsz, mondd meg neki, különben megint előfordul, csak nem veled, és benned lesz, hogy te végig tudtad, hogy ilyen. Mondd el. Te is elvárnád.
2011. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el. Ha nálad próbálkozott, másnál is fog. Eleinte biztos sz@r lesz neki, de később hálás lesz érte..
2011. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én a te helyedben elmondanám,bár ez nagyban attól is függ,hogy milyen erős a barátságotok.De ez tényleg nem "normális" pasi,hanem egy barom.Szerintem mondd el és akkor a barátnőd látni fogja,hogy te igenis törődsz vele és nem hagyod,hogy ilyen bunkók hülyítsék! Sok sikert! :)
2011. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg meg a barátnődnek, hogy ha még a ti kapcsolatotok is rámegy, de neked kutya kötelességed ezt elmondatni. Én ezt tenném, egy percig nem haboznék. Lehet megharagszik rám egy ideig, de egy idő után nála is elszáll a rózsaszín köd, és akkor megismeri a pasiját és akkor bocsánatot kér. :) Ilyenek a legjobb barátnők.
2011. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

EZ NEKED KÉRDÉS??


Igaz barát vagy te egyáltalán? Szerintem nem...


egy igaz barát mindent elmond...


én biztos hogy nagyon haragudnék rád, a másik helyében ha egy percig is titokban tartanád és máshonnan derülne ki.


Szerintem ennek nem kéne kérdésnek lennie...

2011. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!