Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Elmondjam a barátnőmnek, hogy a pasija bepróbálkozott nálam?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm pasija bepróbálkozott nálam, és nemtudom, hogy elmondjam-e neki, végre talált egy "normális" pasit, és így tuti vége lenne.Ti elmondanátok?
2011. jan. 14. 12:26
1 2
 11/18 tetris ***** válasza:
100%

A b.nődnek tudnia kell arról, hogy ez a pasi nem a hűség mintaképe. Ha ennek ellenére is vele marad, az az ő dolguk, de te ne falazz már ennek az ürgének.

És ha később derül ki, a barátnőd teljes joggal lesz megbántva, amiért nem szóltál.

Egyébként tuti fix, hogy le fogja tagadni az egészet a pasas.

2011. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én a mai napig nem mondtam el a barátnőmnek, hogy a férje bepróbálkozott... Nem nekem kell felnyitnom a szemét, hanem neki kell észrevennie ami (az ő esetükben legalábbis) nyilvánvaló (a pasi a párja szeme láttára is csajozott, de ő bevette azt a magyarázatot, hogy "sokat ittam, nem is emlékszem"). Ebben az esetben én csak sz.rkeverő lehettem volna, mert a barátnőm nem akarja tudomásul venni, hogy a férje egy nagy szemét.
2011. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi barát nem a saját bőrét menti, hanem a másik érdekeit nézi. 25 évesen már elég "öreg" ahhoz egy nő, hogy éveket pazaroljon egy meddő kapcsolatra, ahol a másik kutyába se veszi.
2011. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem tudnék úgy találkozni a barátnőmmel utána, hogy ne lássa rajtam, hogy valami nem stimmel. Főleg nem tudnék úgy találkozni velük, hogy mind a ketten ott lennének.

Ha te volnál hasonló helyzetben,elvárnád, hogy a barátnőd elmondja, mi történt?

2011. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja, és ha elmondod is neki, arra készülj fel, hoyg először tutira kiakad rád a barátnőd, mert persze miért ne feltételezhetné, hogy neked tetszik a baártja. Vagy tetszik is, tényleg? Végülis egy pasi általában akkor próbálkozik be, ha érzi, hogy lehet?



...előző voltam...

2011. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Hallgatni ARANY
2011. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ha elmondod, csináld azt, amit a Jóbarátokban a Phoebe :)


sütött finom sütit, és elment a Rachelhez (vagy istentudja hogy irják) :) és közölte, hogy Récsöl a barátja, és ő sosem hazudik a barátainak. Ezért elárulja, hogy ő ezt a sütit nagyon finoman tudja elkészíteni. És lám, ez igaz, mert Récsöl is totál odavolt a sütiért. És mivel lám Phoebe igazat mond, ezért higgye el a Récsöl, hogy akkor is igazat mond, amikor elmondja, hogy Récsöl pasija kikezdett vele. És amikor erre Récsöl pumpája felment, akkor kedvesen megkínálta sütivel, hogy lehiggadjon az édességtől.


:) nekem ez nagyon tetszett :) és az is hogy Joey-t ugyanigy szendviccsel nyugtatják le konfliktus esetén.


Sok embernél bejön ez... a legtöbb ember amúgy is csokit enne szivesen mikor ideges, vagy depis :)


Amúgy.. én elmondanám.

2011. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!