Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mondtok ilyet a...

Férfiak! Mondtok ilyet a feleségeteknek? Én sírtam.

Figyelt kérdés
Fürdettük a kisfiúnkat, odajött, megölelt és "kedvesen" azt mondta, hogy "öregecskedő kis feleségem". Ez nem poén volt. Vannak még hasonló mondatai. Pl. Szokta mondani régi képeket nézegetve, hogy "régen milyen jól néztél ki." Ez nekem olyan rosszul esik, szültem már egy gyereket, 20 hetes kismama vagyok. Szülés után visszafogytam, de a gyerek mellett már nincs annyi időm magamra, fodrászról, kozmetikusról ne is beszéljünk. Szóval a lényeg, hogy elsírtam magam, hogy tisztában vagyok azzal, hogy öregszem, de nem kellene ezt mindig eszembe juttatnia. Erre ő: "miért, jobb, ha homokba dugod a fejed?" Majd otthagyott. Szerintetek eltúlzom a dolgot?
2011. jan. 14. 14:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem mond ilyet a férjem, de ha mondana, akkor én is odaszólnék, hogy Ő mikor nézett utoljára tükörbe, mert az évek nem csak felettünk szállnak el!

Amúgy elég faragatlan.

2011. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem sírni kellett volna, hanem megemlíteni, hogy ő sem lesz már fiatalabb.
2011. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
nem mondott még ilyet,de ha mondna biztos visszaszolnék...mondjuk hogy én 30 év múlva még mindig egy szexis nő leszek mikor ő viagráért áll sorba...:D
2011. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon tuskó a férjed. Az az ember, aki szereti a másikat nem mond ilyet, még ha igaz is, de legalább törekszik rá, hogy olyan szövegkörnyezetbe tegye, hogy az ne legyen sértő, szóval próbál tapintatos lenni! És te ennek az embernek szülsz még egy gyereket?
2011. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%

Ugyan nem túl tapintatos a férjedtöl, de ettöl függetlenül igaza van, és jobb, ha elfogadod, hogy változol, mintha valótlanul látnád magad.

Ne azon törd a fejed, hogy a férjed észreveszi, hogy már nem 16 éves vagy - ennek ugyanis semmi köze a szeretethez, hanem örülj, hogy elfogad és szeret téged úgy, ahogy vagy. Nekem ugyanis az érzödi, hogy igenis szeret téged, szivesen van veled, segit a gyerek ellátásában is, örülj, hogy ilyen. Hidd el, rengeteg nö cserélne veled, akiknek ugyan a férje szépeket mond (mégha nem is gondolja komolyan), de egyébként meg semmibe sem veszi.

2011. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

Ebben semmi extra nincs. Simán visszaoltod poénosan és ennyi. Vagy megjegyzed, hogy de gyökér vagy... Ilyesmi.

Kommunikáció hogy működik nálatok?

2011. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is mondott már olyat:-) a vicc az,hogy ő 40,én 25.......két gyerek után is ugy nézek ki,hogy multkor beraktak egy ujságba club-reklámnak...a pasik hulyék,ne foglakozz vele.Persze attól még bántó.hány éves vagy?
2011. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy valaki írta fentebb is, ez tényleg meglehetősen faragatlan dolog volt. Kérdezd meg, hogy mit vár tőled, vagy mit kellene változtatnod, mert 1. az időt nem tudod megállítani 2. ha ő annak idején egy szobrot akart feleségnek, akkor elszúrta a dolgokat. Meg hogy egyáltalán szeret-e még? Általában az ember nem a külsejéért tart ki a párja mellett. Ez, hogy "régen milyen jól néztél ki", ez szabályosan kegyetlenség volt.


Szerintem nem túlzod el a dolgot, de az első, ami az eszembe jutott, az, hogy a férjed alighanem melléjár. Tapintatos ember és szerető férj a mázsás feleségének se mondja, hogy "Meghíztál", hanem max. annyit hogy "kicsit le kellene adnod, szívem"


Úgyhogy én elgondolkodnék, hogy mégis szeret-e a férjem, ha ilyet mond, és mégis mit akar, mit változzak?

2011. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Dobd vissza a labdát: nézegess róla fiatalkori képeket és sóhajtozzál: hiába, telik az idő, itt milyen vékony és izmos voltál (feltéve, ha most már nem az) Egyébként elég megalázó lehet ilyeneket hallgatni tőle. És ne hagyd soha szó nélkül a megjegyzéseit, mert akkor úgy gondolhatja, hogy egyetértesz vele.
2011. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
14.44 Nekem inkább az jön le, hogy a férje NEM fogadja el. Éppen ez az, hogy nézi a régi fényképeket, hogy "régen milyen jól néztél ki"
2011. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!