Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnétek, mi legyen a...

Mit szeretnétek, mi legyen a (jövendőbeli) foglalkozása a feleségeteknek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 09:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

párom nevében irhatom,hogy szeretné,hogy mérnök legyen,mint ő...a diploma megvan hozzá pár napon belül:D

sztem ő jobban örül neki mint én:D

23/N

2010. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Urológus, az mindig kéznél van!
2010. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Amikor feleségül vettem,nem a foglalkozása érdekelt!

27/F

2010. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Jó feleség,jó anya,jó szerető,munkájával elégedett és sikeres, társaság által szeretett, megbecsült, elégedett, boldog ember ember. Szóval mind az ami egyszerre elérhetetlen..
2010. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy te mit szeretnél, mivel úgyis ő dönti el, hogy mi legyen a foglalkozása. Ha hagyja, hogy te döntsd el, akár színes TV-t is vehetnél helyette...
2010. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam,hogy ki mennyire örülne annak,ha kevésbé nőies foglalkozása lenne a (jövendőbeli) feleségének!Vagy olyan,amivel az éjszaka és a hétvége is elmehet!Mennyire fontos a presztíz?A hasonló szakma? A karrier vagy a család a nő feladata,szétválasztjátok-e? Jobban örülnétek egy üzletasszonynak, egy újságírónak, tanárnőnek, óvódapedagógusnak, gyerekgyógyásznak vagy takarítónőnek, szakácsnőnek, divattervezőnek, informatikusnak, könyvtárosnak, fogásznak, ügyvédnek, eladónak, masszőrnek, manikűrösnek, stb. rengeteg foglalkozás van!!
2010. jún. 1. 10:25
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne haragudj, de a kérdésed kicsit furcsa. Bármilyen szakmát meg lehet tanulni, de a műveltség nem ettől függ. Van egy nagyon kedves ismerősöm, Ő pincér, és mindenkivel el tud beszélni, szinte bármilyen témában. Hatalmas lexikális tudása van. Pont tegnap találkoztam egy egyetemi professzorral, szegény teljesen szakbarbár. Lány vagyok, ha lesz férjem (vagy feleségem:D:D:D) akkor azt szeretném csupán, hogy érdeklődjön a világ dolgai felé, és a szakmáját becsülettel végezze.

Egyébként 2 szakon vagyok mérnökhallgató, mellette pincérnek tanulok.

2010. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Cukrász vagy pék. Mindig csinálna valami finomat. :D

Egyébként majd TTK-ra megyek egyetemen, és hátha lesz egy aranyos fizikus lány. :D (Bár én biologiára szeretnék menni)

OM

2010. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pszichológus hallgató vagyok, a párom sosem mondta, hogy örvend-e neki vagy sem...hát biztos, hogy nem ebből fogunk meggazdagodni:)


Én viszont szeretem amit csinálok és ezt Ő elfogadja:) Neki az jó ami nekem jó...


Amúgy az ő jövendőbeli foglalkozására kifejezetten büszke vagyok (leszek) :)


2o-L

2010. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Presztíz? Az érdekes:D Az én feleségem szálloda manager, ezért rengeteget dolgozik este is és hétvégén is.Szerintem nincs jogom ezt bírálni, hogy az asszonynak a konyhában a helye. Elvégre nem a középkorban élünk. Örülök, hogy boldog attól amit csinál és nem zavar, hogy nem 24évesen szült gyereket. Most 30éves és 5éven belül ő is szeretne babát. Én sem vágytam rá huszas éveimben, már ott tartok, hogy szeretnék de nem várom el tőle, hogy ezért adjon fel mindent most azonnal mert én gyereket akarok. F/31
2010. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!