Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert vagyok enyire feltekeny?

Mert vagyok enyire feltekeny?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja csak én érdeklem senki más de közben a közöségi portálokon megjelennek új képek, természetesen valami hölgyekkel.Legjobb, hogy a fényképeik alá hozzászolást is Ír nekik.. én ilyenkor csak rosszra gondolok, hogy biztos lehet köztük valami. Ilyenkor mindig csak vitatkoznák vele mert nagyon megbánt, hogy másokkal is beszél és félek, hogy privátba nem csak baráti alapon beszélnek..
2011. jan. 14. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki féltékeny,az általában kevés önbizalommal rendelkezik.
2011. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
neked nem való párkapcsolat. miért ne beszélhetne más lányokkal is? ha meg ennyire nem bízol benne hagyd ott, ezzel csak az őrületbe fogod kergetni. amúgy magaddal kezdj valamit, mert valószínűleg elég nagy önbizalomhiányod lehet, ha ennyire félsz ezektől a dolgoktól.
2011. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólóknak igaza van.
2011. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Hát az természetes,hogy picit idegesít,de én pl. örülnék, ha a párom mással is járna szórakozni(nélkülem).

A barátom 3éve nem jár el a haverjaival(Na jó ünnepnapokon igen).Sokszor belegondolok,hogy rámun majd,hogy mindíg együtt vagyunk.Nem látom más lányokkal,pedig ha esetleg lennének dekoratív lány barátai,akikkel eljár szórakozni,akkor sokkal jobban érezném magam,mert tudom,hogy alkalma lenne rá,de mégsem csal meg.

Jajj ezt elég zavarosan írtam le,de a lányeg remélem érthető:)

2011. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, miket kommentel.
2011. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj nem vagy egyedül, én is betegesen féltékeny vagyok, nem nagyon tudok megálljt parancsolni magamnak. Sz.r érzés, mert olyankor mintha nem önmagam lennék. De párom megértő, és pont amiatt, hogy bebizonyítsa az ilyen portálok semmit nem jelentenek neki, törölte magát, persze azzal a feltétellel, ha én is. Belementem, és azóta kicsit nyugodtabb vagyok. Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen megértő párra találtam. De a kérdésedre a válasz igen az, hogy önbizalomhiány, amivel én is kűzök, és nem tudom mit tehetnék ezellen.... :(
2011. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ne fojtsd meg, mert el fog hagyni. Én egy idő után ezt tenném, ha nem beszélgethetnék (simán) más lányokkal. engedd egy picit a gyeplőt, mert magadnak okozol rosszat.
2011. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsd el, hogy minden szép lányt un valaki. Lehetsz te bonbázó, ha hisztis vagy, ugyanúgy elhagynak, mint egy csúnya lányt!
2011. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
á
2011. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan dolgok az életünkben, melyek egy bizonyos szintig normálisnak tekinthetők, aztán egy bizonyos szint fölött már mi sem értjük mit miért is csinálunk valójában.



A féltékenység egyike ezeknek a dolgoknak. Mindenkiben dolgozik egy egészséges féltékenység, ami a szerelem-féltésből fakad. Félünk attól, hogy elveszítjük a másikat. Vagy magunkat féltjük inkább, hogy egyedül maradunk. (Sokan ezért maradnak inkább benne egy rossz kapcsolatban. Jobb, mint a semmi alapon.) Egyfajta egészséges féltékenység mindig is jelen volt a kapcsolataimban, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. De amikor megtaláltam életem párját ez átment valamiféle dühöngő zöld szörnyetegbe. Mindenre és mindenkire ugrani tudtam volna, mint egy sakál. Elég nehéz volt olykor visszafogni magamat és lépten-nyomon meggyanúsítottam szegényt. Ez odáig fajult, hogy már egy filmet sem tudtunk megnézni közösen, mert az én fejemben folyton csak az kattogott, hogy biztosan a főhőső seggét és a melleit bámulja. Ami lehet, hogy igaz is volt! De miért ne tehette volna? Tudod, hűséget fogadtunk, nem vakságot! Tudom, rengetegen járnak hasonló cipőben, s általában ennek az a vége, hogy a másik, bár nem akar, de valóban félre fog lépni. Csak hogy tudja, miért hallgat nap mint nap.

2011. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!